Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığı görevine atanan Muhammet Tekin, geçmiş dönemlerde MHP İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Ahmet Dündar'ın aşure hayrı için Mustafakemalpaşa'ya geldi.

Şeyhmüftü Camii'nde kılınan Cuma namazının ardından hayrın yapılacağı yere geçen Tekin'e partililer büyük ilgi gösterdi.Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Suat Buldu,28. Dönem Milletvekili Ahmet Beygirci ve partililer ile katıldığı aşure hayrından sonra Kaymak Çayevinde mola veren Tekin burada yapılan çalışmalar hakkında ilçe teşkilatından bilgi aldı.

İl Olma İsteğini Meclise Taşıyacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından öne sürülen ''100. Yılda 100 İl'' teklifi üzerine çalışmaların devam ettiğini belirten Tekin'e, Beygirci ''Cumhuriyetin 100. Yılında il olmayı en çok hakeden yer ilçemiz Mustafakemalpaşa'dır. Mustafa Kemal Atatürk'ün ismini taşıyan ilçemiz kesinlikle bu teklifin içinde yer almalıdır'' dedi.

Tekin ise Beygirci'ye bu konu hakkında teklifi meclise sunacaklarını iletti.

Tekin yaşanan yoğunluk nedeniyle Mustafakemalpaşa'da fazla zaman geçiremediğini belirterek, bir sonraki ziyaretin daha kapsamlı olacağının sözünü verdi.Tekin'in ziyareti Adnan Menderes Meydanı'nda gerçekleştirilen fotograf çekiminin ardından sona erdi.

IMG_5068IMG_5055IMG_5050IMG_5041IMG_5075

Ata Emre Akman Cinayetinde Mahkeme Kararını Verdi Ata Emre Akman Cinayetinde Mahkeme Kararını Verdi

Editör: Haber Merkezi