Vatandaş Silah Sesi Zannetti, Egzoz Sesi Çıktı Vatandaş Silah Sesi Zannetti, Egzoz Sesi Çıktı

Geçtiğimiz hafta evinde oynadı Burhaniye Belediyespor maçından hiç beklemediği bir mağlubiyet ile ayrılan kırmızı şimşekler,yarın oynayacağı maçtan 3 puanla ayrılarak moral bulmak istiyor
Mustafakemalpaşaspor Belediye 12 Kasım pazar günü deplasmanda oynayacağı Balıkesir Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç saati beklemeye başladı.
Ligde oynadı son 3 maçta galibiyet alamayan Mustafakemalpaşaspor Belediye ligin son sırasında yer alan rakibi Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor'u mağlup ederek bu hasrete son vermek istiyor.

AFDK Ceza Yağdırdı

Amatör Futbol Disiplin Kurulu Burhaniye Belediye Spor maçıyla ilgili kararları açıkladı. Mustafakemalpaşaspor'un 3 puanının gasp edildiği maçın faturası ağır oldu.

Maç için ve maç sonu yaşanan olaylar nedeniyle Mustafakemalpaşaspor'a adeta ceza yağdıran Amatör Futbol Disiplin Kurulu Burhaniye Belediye Spor yedek kulübesinden tribünlere yönelik yapılan hareketleri görmezden geldi.

Açıklanan ceza neticesinde Teknik Direktör Sait Ulvi Özdemir ve Kaleci Antrenörü Oktay Tosun bu hafta oynanacak olan maçta soyunma odasına ve saha içine giremeyecek, maçı tribünden takip edecekler.

Alınan cezalar nedeniyle bu maçta takımın başında antrenör Ali Uğur Sarı olacak.

Amatör Futbol Disiplin Kurulu tarafından açıklana raporda ayrıca Burhaniye Belediye Spor müsabakasında, gerçekleşen saha olayları nedeniyle, Futbol Disiplin Talimatı madde 52 uyarınca 12000 TL para cezası verilmesine, yapılan çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı madde 53 uyarınca ihtar cezası verilmesine, takım halinde sportmenliğe aykırı davranışta bulunmaktan Futbol Disiplin Talimatı’nın 40/1-a maddesinin takdiren ve kıyasen uygulanması yoluyla her bir sarı kart için 500 TL ve her bir kırmızı kart için 1000 TL olmak üzere toplam 4000 TL para cezası verilmesine karar verildi.

Mustafakemalpaşa Spor'da geçtiğimiz hafta oynanan Burhaniye Belediye Spor maçında kırmızı kart gören Hüseyin Çelik ve Kemal Uzuntepe cezaları nedeniyle maç kadrosunda yer alamayacak.

12 Kasım Pazar günü saat 14.00'te AHP Spor Tesisleri'nde oynanacak maçı Abdulkerim Yeşer yönetecek, Yeşer'in yardımcılıklarını Arda Yapanmış, Mustafa Özek yaparken maçın dördüncü hakemliğini ise Engin Altınay gerçekleştirecek.

WhatsApp Image 2023-11-11 at 18.04.42WhatsApp Image 2023-11-11 at 18.04.42 (1)

Editör: Haber Merkezi