MHP Kaçep Başkanı Nergül Korman, Ak Parti Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz ve Cumhur İttifakının çalışkan kadınları yerel seçim çalışmaları kapsamında saha çalışmalarını sürdürüyor.

52 gün sonra sandık başına gidilecek olan Mustafakemalpaşa'da; Cumhur İttifakı Kadın Kolları Başkanları partilerin seçim programları kapsamında genç Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci'yi yalnız bırakmıyor.

Kırsal Mahalleler Karış Karış Geziliyor

Mustafakemalpaşa'da Bayram Namazı Saat Kaçta? Mustafakemalpaşa'da Bayram Namazı Saat Kaçta?

İttifak partilerinin Seçim Koordinasyon Merkezleriyle istişare halinde, ortak akıl ve saha planlamasıyla çalışan KAÇEP ve Ak Parti Kadın Kolları teşkilatları kırsal mahallelerde çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyor. İlk günden beri sahada aktif çalışmalarını devam ettiren Cumhur İttifakı Kadın Kolları, dağ yörelerinin ardından; Taşköprü, Adaköy, Kosova, Bostandere ve Boğazköy hattındaki kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşarak dertlerini dinledi, notlar aldı. Genç Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci'nin detaylı özgeçmişinin bulunduğu ''aday tanıtımı el ilanlarını'' girilen her haneye bıraktıklarını ifade eden MHP Kaçep Başkanı Nergül Korman, ''Çaldığımız her kapıda, sıktığımız her elde, kucaklaştığımız her gönülde vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına olan sevgileri gücümüze güç katıyor. Tanıtım ilanlarımızı istisnasız her eve bırakmaya gayeret ediyoruz. Ayırmadan, ayrışmadan, herkes için, herkese göre belediye şiarıyla; 131 mahallenin tamamını karış karış gezeceğiz.'' dedi.

'Cumhuriyet tarihinin en genç belediye başkanı adayı'

Cumhur İttifakının Ak Parti Mustafakemalpaşa Kadın Kolları cephesi de gerek kırsal gerekse merkez mahallelerde aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Kadın kolları üyeleri emek vererek, ev ev, kapı kapı dolaşarak, her sokağı ziyaret ederek sahada etkili bir şekilde çalışıyor.

Halkın sorunlarına duyarlılık gösterdiklerini ve çözüm noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Ak Parti Mustafakemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Güler Akgöz, ''Mustafakemalpaşa için hazırız, bu toprakların çocuklarını Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız. Özellikle altını çizmek isterim, belediye başkan adayımız sayın Ahmet Beygirci; Mustafakemalpaşa Cumhuriyet tarihinin en genç belediye başkan adayıdır. Cumhuriyetin yüzüncü yılını geride bıraktığımız bu dönemde; inşallah çok daha enerjik, çok daha vizyoner, çok daha çözüm odaklı bir yapıyla Mustafakemalpaşa'nın geleceğini imar edeceğiz. Hizmet ve eser siyasetinin yanında gönüller yapmak için de çok çalışıyoruz. Halkımızın ittifak ruhuna olan yoğun teveccühü girdiğimiz her hanede bir sevgi seline dönüşüyor. 1 Nisan sabahına kadar, aynı motivasyon ve heyecanla, 7 gün 24 saat çalışarak Mustafakemalpaşa'da zafer bayrağını dalgalandıracağız. Durmak yok, ilk günkü aşk ve heyecanla yola devam!'' dedi.

Asenalar Hazır, Ak Kadınlar Kararlı! (1)Asenalar Hazır, Ak Kadınlar Kararlı! (3)

Editör: Haber Merkezi