Yamanlı Mahalle Hayrı Yeni Rekora Hazırlanıyor Yamanlı Mahalle Hayrı Yeni Rekora Hazırlanıyor

Yurtiçinden ve yurt dışından çok sayıda sporcunun katılım sağladığı, sporseverler ve otomobil tutkunlarının bir çatı altında toplandığı Baja Resital’i 30 Eylül Cumartesi, Mustafakemalpaşa’da start verecek.

Adnan Menderes Meydanı’nda 30 Eylül Cumartesi saat 11:00’da ilk seremonik startın ardından, Mustafakemalpaşa’nın doğa harikasını içerisinde barındıran Muradiyesarnıç Mahallesinde seyir zevki yüksek yarışlar başlayacak. Yarış servis alanı Mustafakemalpaşa Adnan Menderes Meydanı’nda tüm Bursalıların ziyaretine açık olacak, etkinlik 1 Ekim Pazar günü saat 16:45’de Aloft Bursa Hotel önünde

yapılacak ödül töreni ile son bulacak. Yerli ve yabancı birçok sporseveri ilçesinde ağırlamaktan onur duyacağını belirten Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ‘ Doğa, spor ve kamp tutkusunun birleştiği bu eşsiz yarışa ev sahipliği yapıyor olmak bizler için gurur. Mustafakemalpaşa’mızın göz bebeği olan Suuçtu Şelalesi’nden start vererek yarışacak olan yarışmacı tüm arkadaşlara şans dilerim’’ dedi.

MUSTAFAKEMALPAŞA BAJA RESİTAL’İNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK (3)MUSTAFAKEMALPAŞA BAJA RESİTAL’İNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK (2)

Editör: Haber Merkezi