Cumhur İttifakı teşkilatlarının tam kadro katıldığı ''Soğuk Günlerin Sıcak İkramı'' programında vatandaşlara 500 bardak sıcak çorba ve simit ikram edildi. 

Genç Başkan Adayı Beygirci çorbaları kendisi doldurdu

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, Mustafakemalpaşa Kapalı Pazaryeri girişlerine kurulan 2 dağıtım alanına da gelen Beygirci, vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu. Vatandaşlara kendi doldurduğu çorba bardaklarını ikram eden Başkan Adayı Beygirci, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın selamlarını iletti. Genç Başkan Adayı Beygirci ''Soğuk Günlerin Sıcak İkramı'' gibi sosyal sorumluluk projeleriyle esnafın ve vatandaşın her zaman yanında olacaklarını söyledi.

İlçe Başkanının Acı Günü, Annesini Kaybetti İlçe Başkanının Acı Günü, Annesini Kaybetti

Burada vatandaşların sorunlarını dinleme fırsatı da bulan cumhur ittifakı teşkilatları, talepleri değerlendirip notlar aldı.

Whatsapp Image 2024 02 29 At 11.12.00 (1)

''Geleneksel hale gelecek''

Esnaf ve vatandaşın merkezde olduğu uygulamaların her zaman devam edilmesi gereken sosyal sorumluluk projeleri olduğunu belirten Beygirci, ''Esnafımızın ve hemehrilerimizin yanında bulunmayı bir gelenek haline getirmek istiyoruz. Kapalı pazaryeri gibi esnafın halkla buluştuğu alanlar belirli günlerde çok yoğun oluyor. Özellikle kış aylarında havaların soğuması ile birlikte pazarcı esnafımızın işleri ise daha da zorlaşıyor. Biz de yaptığımız çorba ikramı uygulaması ile hem uzak mahallelerden gelen pazarcı kardeşlerimizin hem de kırsal mahallelerden alışverişe gelen vatandaşlarımızın bu soğuk günlerde içini ısıtıyoruz. İnsanımızın memnuniyeti hepimizin memnuniyetidir. İnşallah ''Soğuk Günlerin Sıcak İkramı'' uygulaması bir gelenek haline gelecek'' dedi.

Whatsapp Image 2024 02 29 At 11.12.03

Vatandaşlar memnun

Perşembe günleri kapalı pazaryerinde tezgah kuran esnaf ve vatandaşlar hem çorba ikramından hem de genç başkan adayının sorunları dinleyip talepleri değerlendirmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Sıcak çorba ikramının kardeşlik bağını güçlendirip içlerini ısıttığını ifade eden pazarcılar ise genç başkan adayına teşekkürlerini ilettiler.

Whatsapp Image 2024 02 29 At 11.12.01 (1)

Editör: Haber Merkezi