Yabancı Dil Sınavı Birincisi SKAL'dan Yabancı Dil Sınavı Birincisi SKAL'dan

2 Eylül Cumartesi günü Mustafakemalpaşa Belediye Düğün Salonu’nda yapılan kongrede tekrar başkan seçilen Ahmet Beygirci yayımladı mesajında şu ifadelere yer verdi;
Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı 14. Olağan Kongresi’ni birlik ve beraberlik için yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz. 14 Mayıs 2023 28. Dönem Milletvekili Seçimleri için ayrılmak durumunda olduğum ilçe başkanlığı görevine Genel Sekreterimiz Sayın İsmet Büyükataman’ın ve Bursa İl Başkanı Muhammed Tekin’in teveccühleri ile tekrar seçilmiş bulunuyorum.
Ayrıca önceki dönem Bursa İl Başkanımız Sn. Cihangir Kalkanci’ya da genel seçimler ve ilçe başkanlığı süreci boyunca şahsıma verdiği destekten dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
Görevi bıraktığım günden kongreye kadar geçen sürede ilçe başkanlığı görevini sürdüren kıymetli büyüğüm, dava arkadaşım Sayın Suat Buldu’ya gösterdiği çaba için çok teşekkür ederim.
Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilatı 14. Olağan Kongresi’ne katılım sağlayarak bizleri onurlandıran İl başkan yardımcılarımıza ve yöneticilerimize, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Mehmet Saltık’a, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kanar’a, Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Burak Çiğdem ve yönetimine, BBP İlçe Başkanımız Sayın İsmail Acar’a, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanımız Sayın Ramazan Loyan’a, Ülkü Ocakları Mustafakemalpaşa İlçe Başkanım Cengizhan Bedir’e, muhtarlarımıza, STK başkanlarımıza ve yöneticilerimize, kooperatif başkanlarımıza ve kıymetli Mustafakemalpaşa halkına şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum.
Kongremize katılarak oy kullanan tüm delegelerimize yürekten teşekkür ederim. Geçmiş dönem yönetim kurulu listesinde yer alan tüm arkadaşlarıma çalışmalarından ve verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Yeni dönemde birlikte yol yürüyeceğimiz tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin yol göstericiliğinde partimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.’’

Editör: Haber Merkezi