31 Mart seçimleri öncesi siyasi partilerde hareketlilik devam ederken Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Ceyhan İnci ve İlçe Başkanı İsmail Acar ile ilçede faaliyet gösteren basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Öğretmenevi kahvaltı salonunda gerçekleşen programda seçim çalışmalarından bahseden İnci,gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini belirtirken, aldığımız oylar ile bir tarafı üzeceğiz dedi.

Muhsin Yazıcı'nın hayatındaki önemine değinen İnci, burada olmamın ana sebebi Muhsin Başkan'dır, ona olan vefa borcumu ödemek için bu davanın bir ferdi olarak mücadeleye devam edeceğim dedi.

Whatsapp Image 2024 03 09 At 11.51.01

Mustafakemalpaşa'da yapılacak çok iş var

Sohbet ortamında geçen buluşmada projelerinden bahseden İnci, ilçede yapılamsı gereken çok iş olduğunu belirtirken, özellikle kentsel dönüşüm ve turizm hamlesi ile ilçeye yeni bir hava katılacağını belirtti.

İnci prolerini maddeler halinde şu şekilde sıraladı;

Ziraat, Eğitimli gençlik ve yatırımlar,Derenin iki tarafı, Yeni otogar, Kentsel dönüşüm.Merkeze otopark, Merkeze alış veriş merkezi, Yeni Öğretmenevi, Belediye düğün salonunun yerinin değişmesi,Avrupa projeleri, Huzurevi,Mustafakemalpaşaspor'un ayağı kaldırılması,Restaurant ve hotel,Tümbüldek kaplıcalarının değerlendirilmesi, Üniversite öğrencilerinin ve diğer öğrenciler için faydalanabileceği geniş kapsamlı kütüphane.

Ceyhan İnci Kimdir?

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut'tan Birlik Beraberlik Mesajı AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut'tan Birlik Beraberlik Mesajı

Ceyhan İnci 1971 yılında Mustafakemalpaşa Çördük Köyü'nde doğdu, İlk, Orta ve Lise eğitimini Mustafakemalpaşa'da tamamladı. Lisans Eğitimini İngiltere/Manchester şehrinde Uluslararası Turizm ve Otelcilik bölümünü okudu.
Lise eğitiminden sonra Bursa da iş hayatına başladı. 8 Yıl süre ile Öncü fabrikalarda personel olarak çalıştı. 2000 yılında  Muhsin Yazıcıoğlu'nun da desteği ile İngiltere'de lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra iş hayatına İngiltere de atıldı ve eğitim acentesi açtı. 18 yıllık sürede Türkiye'den; Amerika, Kanada, İrlanda, İngiltere ve Malta'ya Dil öğrenmek ve Yüksek Lisans yapmak isteyen öğrencileri taşımakta ve öğrenimlerine aracılık etmekte ve ülkemiz ile bu ülkede arasında köprü olmaktadır. Üniversiteyi okuması için destekleyen ve okutan Muhsin Yazıcıoğlu'na olan vefa borcunu yerine getirmek üzere, Ülkemizin sigortası olan gençlerimize dokunmak için bu kutlu yolda görev almaya devam edecektir. Ceyhan İnci, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Editör: Haber Merkezi