Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci’yi, Ormankadı’da miting gibi coşkulu kalabalıkla karşılandı. Kumkadı ve Körekem’de de hemşehrilerinin teveccühüyle karşılaştığını ifade eden Beygirci, “Milletimiz, 14 Mayıs 02023 genel seçiminde istikrar sürsün, Türkiye büyüsün diyerek seçimlerde güçlü desteğini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanmıştı. Mustafakemalpaşa’da da yine Cumhur İttifakı’mız yüzde 51’lik ezici çoğunlukla birinci parti oldu. 31 Mart yerel seçimlerinde de Mustafakemalpaşa’mız, istikrar sürsün, Mustafakemalpaşa büyüsün istiyor” dedi.

Mustafakemalpaşa’da sadece son 6 yılda Büyükşehir Belediyesi ve Mustafakemalpaşa Belediyesi eliyle alt yapıdan üst yapıya kadar pek çok alanda 2 milyar TL’lik yatırım yapıldığına dikkat çeken Beygirci, şunları söyledi:

“Muhalefet her zaman olduğu gibi yapılanı görmemekle kalmıyor, suni gündemlerle hemşehrilerimizin aklını bulandırmaya çalışıyor. Milletimiz kimin hizmet ettiğini, kimlerin ise kimlerle iş tuttuğunu çok iyi biliyor. Bunu artık öyle bir noktaya getirdiler ki aşikare söylemekten dahi geri durmuyorlar. Muhalefetin Büyükşehir Belediye Başkan Adayına malum ismini dahi ağzına almayacağım terörle işbirliği içindeki parti bile açık açık destek veriyor. Bizim gündemimiz daima milletimize hizmettir.”

Whatsapp Image 2024 03 25 At 11.50.14

ANKETLERDE ÖNDEYİZ

“Mustafakemalpaşa’da hemşehrilerimiz yıllardır edinilen kazanımların kaybedilmesini istemiyor. Bunu da çok net vatandaşlarımızdan görüyoruz. Biz yapılanın üstüne daha fazla katmak, Mustafakemalpaşa’da hizmet istikrarının sürmesi için gelecek 5 yıla talibiz. Bursa’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş, Mustafakemalpaşa’da Cumhur İttifakımız önde gidiyor. Çünkü bizler muhalefet gibi suni gündemlerle değil, Mustafakemalpaşa’nın gündemiyle ilgileniyoruz.

Whatsapp Image 2024 03 25 At 11.50.14 (2)

KİRLİ İTTİFAKLAR YIKILACAK

Meclis Şükrü Erdem Başkanlığında İlk Kez Toplanacak Meclis Şükrü Erdem Başkanlığında İlk Kez Toplanacak

Bizim bir tek siyasetimiz var. O da Mustafakemalpaşa’mıza hizmet etmektir. Bizim bir tek ittifakımız var o da milletimizin ittifakı olan Cumhur İttifakı’dır. Biz başka bir ittifak bilmiyoruz. Muhalefetin kapalı kapılar ardındaki ittifakını da milletimiz görüyor. Milletimiz, 14 Mayıs 2023’te nasıl masalarını dağıttıysa, bugün de kirli ittifaklarını yıkacaktır. Biz milletimizin, hemşehrilerimizin beklentilerini karşılamak için yola çıkıyoruz. Bizim siyasetimiz hizmet siyasetidir. Mustafakemalpaşa’nın eksiklikleri yok mu? Var. tamamlayacağız. Hemşehrilerimizin beklentileri var, biz bunun için varız, tamamlayacağız. Mustafakemalpaşa’ya yeni bir vizyon getirecek projelerimizle yolumuza devam edeceğiz. 31 Mart’ta istikrar sürecek, Mustafakemalpaşa büyüyecek.”

Editör: Haber Merkezi