Seçildiği takdirde Mustafakemalpaşa'da Cumhuriyet tarihinin en genç Belediye Başkanı olarak görev yapacak Beygirci, merkez mahallelerde seçmenle buluşmaya, esnaf ziyaretlerinde projelerini anlatmaya ve seçmenin nabzını tutmaya devam ediyor.

Cumhur İttifakı partilerinin ilçe başkanları ile; AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin tam kadro katıldığı programlarda Beygirci, sorunları tek tek not alıyor. Öneri ve talepleri programlarda hazır bulunan parti yöneticileriyle paylaşan genç başkan, şehri ilgilendiren problemleri ortak akıl ve istişareyle çözüme kavuşturuyor.

Cumhur İttifakından 3 BİN Kişilik İftar Programı

Ramazan ayını ilçede düzenlenen iftar ve sahur programlarında vatandaşlarla bir araya gelerek geçiren Beygirci, 26 Mart Salı akşamı Kapalı Pazaryerinde düzenlenen 3000 kişilik büyük iftar programında orucunu vatandaşlarla birlikte açtı.

Cumhur İttifakının düzenlediği iftar yemeğinde söz alan Beygirci, ''Bizler bu kutlu yola sevginin gücü parolasıyla çıktık. Hizmet ve eser siyasetinin kalpten kalbe giden yoldan geçtiğini çok iyi biliyoruz. Ramazan sevginin, kardeşliğin, dayanışmanın ayıdır. Ramazan paylaşmaktır. Paylaşmak ise berekettir. Bu mübarek gecelerin en güzel ihyası; iftar sofralarında hemşehrilerimizin muhabbetine ortak olmaktır. Diğer programlarımzıda olduğu gibi bu akşam da bizlerin yanında olan, MHP Bursa Milletvekilimiz Fevzi Zırhlıoğlu, MHP İl Başkanımız Muhammet Tekin, MHP Osmangazi İlçe Başkanımız Kerim Gürsel Çelebi, Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve kıymetli hemşehrilerimizle muhabbet sofrasında bir aradaydık. Birliğimiz daim olsun, Rabbim tekrarlarını yaşamayı nasip etsin'' dedi.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 02.42.56

'Mustafakemalpaşa Vizyon Projelerle Altın Çağını Yaşayacak!'

 Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci'nin yeni dönem projeleri de vatandaşlar tarafında büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz haftalarda Mustafakemalpaşa Kültür Merkezinde yapılan Proje Lansman Toplantısında vizyon projelerini tanıtan Beygirci birliğin gücü sloganının altını çizerek bir kez daha kararlılık mesajı verdi. Basın mensuplarına verdiği mülakkatta konu başlıklarını sıralayan Beygirci, ''Eski Küçük Sanayi Sitesinin bulunduğu alana yeni bir vizyon merkezi inşa ederek, Mustafakemalpaşa'ya şehrin nefes alacağı yepyeni bir cazibe merkezi kazandıracağız. Kentsel Dönüşüm ve Master Planımız hazır. Yalıntaş'a Gençlik Parkı ve Çocuk Sokağı müjdesi verdik. Ototbüs Terminali ve 4. Köprü Projeleri de vizyon projelerimiz arasında. 131 mahallenin tamamında işlerlik kazanacak toplamda 28 projeyle hizmet ve eser burcuna Cumhur İttifakının şanlı bayrağını asmaya kararlıyız!'' dedi.

 'Cumhur İttifakı 31 Mart Zaferi İçin Kenetlendi'

Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı

Cumhur İttifakının tüm kadrolarıyla koordineli hareket ettiklerini, atılan her adımda, çalınan her kapıda istişare kültürünü yaşattıklarının altını çizen Beygirci, ''Yola çıktığımız günden bu yana, ''Ayırmadan, ayrışmadan, birliğin gücüyle!'' sloganıyla hareket ediyoruz. Telefon trafiğimiz hiç bitmiyor. Sadece ittifak üyelerimizle değil, şehrin tüm dinamikleriyle, ideolojiler üstü bir insan anlayışını yaşatmak adına çalışıyoruz. Çünkü Mustafakemalpaşa'da sen ben yok, biz varız! Son bir hafta şehrin merkez mahallelerine yoğunlaştık. Vatandaşlarımızın yoğun teveccühü çalışma azmimizi arttırıyor. Başaracağız! Sevginin ve birliğin gücüyle muzaffer olacağız!'' dedi.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 02.42.55 (1)

'Cumhur Bizim, Mustafakemalpaşa Bizim, Türkiye Hepimizin!'

Tek bir derdimiz var; o da Mustafakemalpaşa'mızı şaha kaldırmak. Bu uğurda güçlü yarınlara birliğin gücüyle ulaşmak için yola revam olduk diyen Beygirci, ''Adaylığımızın açıklanmasıyla birlikte; Cumhur İttifakı kadroları olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı coşkuyla karşıladık. İnşallah 1 Nisan sabahı da hemşehrilerimiz bizleri coşkuyla karşılayacak. Cumhur bizim, Mustafakemalpaşa bizim, Türkiye hepimizin diyen Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye ve Cumhurbaşkanımıza bizleri bu göreve layık gördükleri için tekrar şükranlarımı sunuyorum. Yine, yeniden Bursa hedefiyle; Bursa Büyükşehir Belediyesinde zafer bayrağını tekrar dalgalandırmak adına Sayın Alinur Aktaş'la da canla başla çalışıyoruz. İnşallah yeni dönemde de çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz için yolumuz açık, hedefimiz net, sevdamız büyük. Geliyoruz! Sevginin gücüle geliyoruz! ''Bizim Ahmet bu işi yapar!'' diyen, dualarını ve desteklerini esirgemeyen kıymetli hemşehrilerime tüm kalbimle teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum'' dedi.

Editör: Haber Merkezi