Seçim çalışmalarının ilk ayağını Yalıntaş ve dağ yöresi başta olmak üzere kırsal mahallelerden başlatan Ahmet Beygirci ve Cumhur İttifakı teşkilatları, köy kahvehanelerinde ve ev ziyaretlerinde düzenlenen toplantılarda muhtarlarla ve vatandaşlarla bir araya geliyor. MHP İlçe Başkanı Suat Buldu, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, partilerin kadın kolları mensupları ve üyelerin hazır bulunduğu toplantılarda, vatandaşların talepleri dinleniyor, notlar alınıyor.

Geçtiğimiz hafta Şapçı, Kömürcükadı, Çavuşköy, Kösehoroz, Keltaş, Güller, Kapaklıoluk, İlyasçılar, Çaltılıbük, Çömlekçi, Işıklar, Çamlıca ve Kabulbaba mahallelerini ziyaret eden Cumhur İttifakı kadroları vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. 

Whatsapp Image 2024 02 18 At 11.09.12

''Kırsal mahallelerin fotoğrafını çekiyoruz''

Genç başkan adayı Beygirci, ''Seçim çalışmalarımızın ilk kısmını kırsal mahallelerden başlattık. Bursa'nın neredeyse dörtte birini oluşturan Mustafakemalpaşa verimli toprakları ve hayvancılık faaliyetleriyle tarım sektörünün lokomotifi durumundadır. Sürdürülebilir tarım ekonomisini daha ileriye taşımak ve talepleri değerlendirmek için çiftçilerimizle doğrudan temas etmek önceliğimiz. Vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz her toplantıda ihtiyaçlarımızın neler olduğunu soruyor, sahadaki durumumuzu gözden geçiriyoruz. Kırsal mahallelerde vatandaşlarımızın cumhur ittifakından beklentileri nelerdir? Çalışmalarımızla ilgili görüşleri ve tavsiyeleri nelerdir diye kırsal mahallelerin fotoğrafını çekiyoruz. Pek çok fotoğraf biriktirdik. Mustafakemalpaşa'ya değer katacak, önünü açacak ve gelişmesine, kalkınmasına, büyümesine fayda sağlayacak projeler neler olabilir, bunları nasıl uygulayabiliriz. Kaynakları nasıl üretebiliriz.  Ekip arkadaşlarımızla bu soruların sahada uygulanma kabiliyetini test edip, hali hazırdaki projelerimizi revize ediyor, tekrar gözden geçiriyoruz.'' dedi.

Whatsapp Image 2024 02 18 At 11.09.12 (3)

''Zaman Cumhur İttifakı’nın lehine işliyor''

Yabancı Dil Sınavı Birincisi SKAL'dan Yabancı Dil Sınavı Birincisi SKAL'dan

Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, Çaltılıbük Mahalle kahvehanesinde yaptığı konuşmada, ''Yola ayırmadan, ayrışmadan, birliğin gücü parolasıyla çıktık. İttifak kadrolarıyla uyum içinde çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın teveccühleri heyecanımıza heyecan katıyor. İçtenlikle söylüyorum, sahada zaman bizim lehimize işliyor. Çünkü biz ittifak ortağımız Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyemiz ve kadın kolları mensuplarımızla dört koldan mücadele ediyoruz. Sadece yolumuza, önümüze, işimize bakıyoruz. İnşallah 1 Nisan sabahı kırsalda hizmet meşalesini birliğin gücüyle tekrar yakacağız. Sorunlara ortak akılla çözüm üreten güçlü yönetime tam destek diyen mahalle sakinlerimize kalben teşekkür ediyorum'' dedi.

Editör: Haber Merkezi