Mehmet Can'ın Yürümesi İçin Desteğinize İhtiyacı Var Mehmet Can'ın Yürümesi İçin Desteğinize İhtiyacı Var

Ayak sağlığının korunması ve bakımı konusunda son dönemde ön plana çıkan podoloji uzmanlığı, Podolog Beyza Kanyılmaz'ın sahibi olduğu Beyza Kanyılmaz Podoloji ve Ayak Bakım Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Barış Mahallesi 107 Nolu Sokak'ta hizmet verecek merkezin açılışı, saat 14:00 te yapılan tören ile gerçekleştirildi. Açılış törenine Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci ve çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan duaların ardından kesilen kurdele ile hizmete açılan merkez davetlilerin beğenisini kazandı.

Barış Mahallesi 107 Nolu Sokak Gökay Apt. No 9/A Blok adresinden hizmet verecek olan merkezde, medikal tırnak bakımı, tırnak batması, tırnak mantarı, diyabetik ayak ve medikal ayak bakımı, ve nasır gibi hastalıklarda tedavi çözümleri sunulacak.

Podoloji Merkezi sahibi Podolog Beyza Kanyılmaz açılışa katılanlara teşekkür ettiği konuşmasında, ayak sağlığının insan hayatındaki önemine vurgu yaparken,“Kişilerin ayak sağlığını korumaya ve rahatsızlıklarını önlemeye yönelik uygulamaların yapılacağı merkezimiz Mustafakemalpaşa'da tek olma özelliğini taşıyor'' dedi.

Podoloji Nedir?

Podoloji, ayak sağlığı ve hastalıklarıyla ilgilenen, yardımcı tedavi ve bakım hizmeti sunan sağlık alanıdır. Podologlar konservatif bakım hizmeti sunan, koruyucu ve önleyici tedaviler yapan sağlık teknikerleridir. Podologlar ayaklar ve ayak tırnaklarındaki tıbbi tedavi gerektiren değişiklikleri zamanında fark ederler. Podologlar; tırnak batması, nasır tedavisi, topuk çatlakları, protez tırnak, diyabetik ayak bakımı, medikal ayak bakımı ve doğru ayakkabı seçimi yönlendirmesi gibi konularda hizmet vermektedir. Podologlar, dermatoloji, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon dahil olmak üzere çeşitli tıbbi alanlarla beraber çalışmaktadır. 

Podoloji Hangi Ayak Problemlerini Çözer?

Podoloji;  tırnak batması, tırnak mantarı, diyabetik ayak, medikal ayak bakım, nasır, topuk çatlakları, deforme tırnak bakımı, diyabetik ayak gibi hastalıklarda tedavi çözümleri sunmaktadır. Düzenli cihaz ile uygulanan medikal bakımla problemlerin başlamadan son bulmasını sağlar.

WhatsApp Image 2024-01-16 at 16.32.07WhatsApp Image 2024-01-16 at 16.32.06

Editör: Haber Merkezi