Akkoyunlu kutlama mesajında, Özer Matlı başkanlığındaki Bursa Ticaret Borsası’nın 99 yıldır üyelerinin ticari hayatlarına katkı sağlayan ve dünya standartlarında kaliteli hizmet sunan öncü bir kurum olduğunu söyledi. MTB Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Vergi Komisyonu Başkan Yardımcısı Sadettin Akkoyunlu mesajında, Bursa Ticaret Borsası’nın son yıllarda sadece Bursa’da değil Türkiye genelinde tarımsal ticarette iş kapasitesini ve ortamını geliştirdiğini, yüzyıla uzanan mirasından gelen sosyal ve kültürel değerlerini koruyarak, yönetim ve organizasyon anlayışıyla farklılıkların temsilcisi olduğunu kaydetti.

ÖRNEK BİR KURUM

STK'lar, Dernekler, Spor Camiası Sınıfta Kaldı STK'lar, Dernekler, Spor Camiası Sınıfta Kaldı

Akkoyunlu mesajında; “Bursa Ticaret Borsası, şehrin var olan ve potansiyel markaları için beklentilerin üzerinde fayda ve değer üretti, emsal kurumlar içerisinde itibarı yüksek, iletişimi kuvvetli ve örnek bir kurum olarak öne çıktı. Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı liderliğinde son dönemde işlem hacmini 17 kat arttıran, Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası’nın da 53 kurucu ortağı olduğu biri olduğu Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nda (TÜRİB) işlem hacmini yüzde 200’lere ulaştıran, Türkiye’yi Avrupa Ticaret Borsalarında temsil eden ilk ve tek Türk üye olan Bursa Ticaret Borsası’nın 99 kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Özer Matlı nezdinde etkin hizmetlere imza atan Bursa Ticaret Borsası’nın başarılı çalışmalarının devamını diliyor, ülkemizin gelişimi için hizmette bulunanlara şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi