Mustafakemalpaşa’daki seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, Karaoğlan mahallesinde coşkuyla karşılandı. Mahalle girişinde 7’den 70’e yoğun bir katılımla karşılanan Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Beygirci’ye, MHP İlçe Başkanı Suat Buldu ve AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ile birlikte teşkilat mensupları katılım gösterdi.

Mustafakemalpaşa’da son 6 yılda önemli yatırımlar yapıldığına dikkati çeken Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, şöyle konuştu:

“KARŞIDAN BAKAN DEĞİL, HİZMET YAPANLARIZ”

“Cumhur İttifakı olarak merkezi hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Mustafakemalpaşa Belediyemiz eliyle ilçemize önemli hizmetlerde bulunduk. Son 6 yılda yapılan işleri anlatmaya kalksak zaman yetmez. Açılışı bile yapılmadan hizmete açılan onlarca yatırımlarımız var. Biz siyaseti hizmet için yapıyoruz. İlçemizde 33 yıl önce bir havuz için yapılan yatırımı bugün birçok ilde dahi olmayan Gençlik Merkezi haline getiren kadrolarız. Muhalefet varsın kör gözlerle bakanlarla dolu olsun, onlar görmesin milletimiz görüyor. Biz muhalefettekiler gibi karşıdan bakan olmadık, milletimize hizmet yolunda hep çalışan kadrolarız.

Whatsapp Image 2024 03 14 At 12.45.16

MUSTAFAKEMALPAŞA’YA YENİ KAZANIMLAR

Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkanımız Mehmet Kanar eliyle ilçemize 6 yılda 2 milyar liraya yakın yatırım yapıldı. Mustafakemalpaşalı hemşehrilerimiz herşeyin en iyisini hak ediyor. Ankara’da 4 yıl daha Cumhur İttifakı merkezi hükümetimiz var. Bursa’da Büyükşehir Belediyesi’nde mevcut Başkanımız Alinur Aktaş ve Mustafakemalpaşa’da da Cumhur İttifakımız ile 3’lü sac ayağı hizmet yolunda devam edecek. Allah izin verirse, hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’tan sonra kazanımlarımızın üstüne yeni kazanımlar koyacağız. Mustafakemalpaşa’nın güçlü geleceği için projelerimizle yola devam edeceğiz. Bizim siyasetimiz daima hizmet siyasetidir. Proje üreteceğiz, hizmet yapacağız ve her gün Mustafakemalpaşa'nın üzerine bir şeyler ekleyeceğiz."

Güllüce'de Şampiyon Göbel Güllüce'de Şampiyon Göbel

Whatsapp Image 2024 03 14 At 12.45.15

Editör: Haber Merkezi