Süper Lig'de oynadığı dönemde birçok önemli başarıya imza atan, Türk futbolunun özellikle altyapı lokomotifi durumundaki Bursaspor 61 yaşında.

Son yıllarda gelişen olumsuzluklar karşısında güç kaybetsede taraftarı Bursaspor'u yalnız bırakmıyor. Bu sezon 3. lige düşen Bursaspor'un, 61. yaşını kutlamak ve çıkışın ilk adımı için bir ateş yakmak isteyen Bursasporlular Adnan Menderes Meydanı'nda buluştu.

Saat 21.00 de başlayan program için saatler öncesinde meydana gelen yeşil timsahlar, havai fişek ve meşale şovla adeta rakiplerine göz dağı verdi.

Bursaspor taraftar grupları ve Bursaspor Taraftar Derneği tarafından organize edilen geceye çok sayıda taraftar katıldı.

Topluca marşların söylendiği gecede ilk konuşmayı, koyu bir Bursaspor taraftarı oldğunu belirten Belediye Başkan Yardımcısı Derya Deniz Kanar yaptı. Kanar konuşmasında şampiyonluk yaşayan bir takımın şuan bulunduğu yer olarak kendilerine acı versede , bu sevdadan vazgeçmeyeceklerini dile getirdi.

Ardından taraftar grubu adına tribünün önde gelen isimlerinden Fatih Aktaş taraflara seslendi. Aktaş içinde bulunduğumuz durum bir yenilgi değil, Bursaspor için en iyisini yapmaya çalışan bir başkanımız var bizde elimizden geleni yaparak ona destek olacağız. İnşallah o eski günlerimize en kısa zamanda geri döneceğiz'' dedi.

Nöbetçi Fırın Listesi Açıklandı Nöbetçi Fırın Listesi Açıklandı

Bursaspor Taraftar Derneği Başkanı Fikret Göç'te geceye katılan tüm taraftarlara teşekkür ederek, güzel günlerin geri geleceğinden emin olduğunu belirtti.

Whatsapp Image 2024 06 02 At 14.11.42Whatsapp Image 2024 06 02 At 14.11.42 (1)Whatsapp Image 2024 06 02 At 14.11.16Whatsapp Image 2024 06 02 At 14.11.41

Editör: Haber Merkezi