Beygirci yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

''Çocukluğumun ve gençliğimin her anında bir hatırası olan bu eşsiz şehirde Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı olmanın onur ve gururunu yaşıyorum.

Yükümüz ağır, yolumuz uzun. İnşallah bu yükü hep birlikte omuzlayacak, bu zorlu yokuşu hep birlikte çıkacağız.

Çaldığımız her kapıda, vatandaşlarımızın ''Bizim Ahmet geldi!'' diyerek bizleri bağrına basması, içlerinden biri olan Ahmet kardeşlerini samimiyetle kucaklaması bu topraklara dair umudumuzu arttırıyor.

''Birliğin Gücü!'' şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolda gördük ki; ittifak ruhu diridir. Bu toprakların banisi, şehrimizi adıyla yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ruhu diridir. Başbuğumuz; Alparslan Türkeş'in ruhu diridir. Enver Paşa'nın, Plevne Müdafii Gazi Osman Paşa'nın, Nene Hatun'un, Kara Fatma'nın, Seyid Onbaşı'nın, Mehmet Akif'in, Necip Fazıl'ın, Bilge Liderin, Devletin, Cumhurun Reis'inin, bu aziz Milletin ruhu diridir!

Bu ruhu kalbinin en derinlerinde hisseden Ak Parti teşkilatlarımızın sarsılmaz kadrolarıyla ülküdaşlık hukukumuzu perçinleyecek, ayırmadan, ayrışmadan yolumuza devam edeceğiz.

Attığımız her adımda Mustafakemalpaşa'nın biz, bizim de Mustafakemalpaşa olduğumuzu gelecek nesillere göstereceğiz.

Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var

Bizler zorlaştırmayacağız, kolaylaştıracağız...

Seçim sürecini demokrasi kültürümüze yaraşır biçimde; suhuletle, sevgiyle, barışla yürüteceğiz. Hiçbir şekilde ideolojik ayrıma düşmeden, ''Herkes İçin, Herkese Göre Belediye'' mottosuyla, merkeze her daim insanı alarak sadece yolumuza bakacağız. Necip milletimizin hakkımızda en hayırlı kararı vereceğinden hiç şüphemiz yoktur. Makamlar gelip geçici, gönül tahtı bakidir. Sonuç ne olursa olsun, kazananın Mustafakemalpaşa olması en büyük temennimizdir.

Bizleri ve dava arkadaşlarımızı en sıcak şekilde kucaklayan, dualarında unutmayan siz kıymetli hemşehrilerime, büyük bir coşkuyla yanımızda yer alan fedakar teşkilatlarımıza en kalbi duygularımla teşekkür ederim.''

Editör: Haber Merkezi