Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, seçim çalışmaların dur durak bilmeden devam ediyor. Demirdere ve Tatkavaklı TOKİ’de vatandaşlarla buluşan Beygirci’ye hemşehrilerinin sevgi seli büyüyor. Mustafakemalpaşa’da yapılan son ankette önde olduklarını ifade eden Beygirci, “Mustafakemalpaşa’da halkımızın desteğiyle anketlerde öndeyiz. Kırsal mahallelerde daha anketler yapılmadı. Biz Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle güçlüyüz. Seçime daha 20 gün var. Bu desteğin katlanarak artacağını sahada görüyor ve milletimize inanıyoruz” dedi.

AK Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ile birlikte Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Meclis Üyesi adaylarının katıldığı ziyaretlerde konuşan Beygirci, muhalefete yüklenerek şöyle konuştu:

“MUHALEFETİN GÖZÜ KÖR”

“Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda bayrak sevgimizi, vatan sevgimizi, millet sevgimizi ve din sevgimizi sonuna kadar söyledik. Bugün baktığımızda Mustafakemalpaşa’da son 5 yıldan beridir Cumhur İttifakı’nın ne kadar güçlü bir şekilde yol aldığını, Mustafakemalpaşa’ya ve Türkiye’ye neler kattığını hepimiz çok net biliyoruz. Cumhur İttifakı’nın son 6 yıl içerisinde göklerden yerlere, yer altlarından toprak üstlerine varana kadar yapmış olduğu hizmetleri görmemek için sadece muhalefetin körlüğünden kaynaklanır.

“6’LI MASADİKLER KAVGAYA TUTUŞTU”

Biz bugüne kadar Cumhur İttifakı ile beraber yapmış olduğumuz hizmetlerin listelerini artık kendimiz bile tutamaz olduk. Bursa’mıza ve Mustafakemalpaşa’mıza o kadar çok hizmetler yaptık, nerede hangi hizmeti yaptığımızı unutur hale geldik. Fakat unutmadığımız bir şey var. Geçtiğimiz yıl yapılan seçimlerde kurulan 6’lı masayı unutmadık. Bu masanın etrafına oturanları hepimiz gördük. Ama her zaman masanın altındaki inkar ediyorlardı. O masanın altındaki kişileri hepimiz gayet net biliyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve destekle Cumhurbaşkanımız bir dönem daha başkan seçtik. Şimdi 6’lı masanın hepsi birbirine benzemezlerin, birbirleriyle kavgalarını görüyoruz. Ne oldu? Dün birlikte olup bu memleketi yönetecektiniz. Allah onlara fırsat vermedi.

CHP “DEM”LENİYOR

CHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’nın kimlerle demlendiğini milletimiz çok net görüyor. Önceki gün malum partinin de CHP’nin adayına desteğini milletin gözünün içine baka baka alanen açıkladı. Kıymetli hemşehrilerim, Türkiye’de 4 yıl boyunca seçim olmayacak. Geçtiğimiz yıl sizlerin desteğiyle seçim Cumhur İttifakı merkezi hükümetimizin yanında Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve Mustafakemalpaşa’da da Cumhur İttifakımız olmalıdır ki 3’lü sac ayağını tamamlayalım. Hizmetlerimizi hem Bursa’mıza hem de Mustafakemalpaşa’mıza arttırarak kazandıralım.

Başkan Erdem'den Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Erdem'den Ramazan Bayramı Mesajı

BÜYÜKŞEHİRDEN MUSTAFAKEMALPAŞA’YA 1 MİLYAR 860 MİLYON TL YATIRIM

Mustafakemalpaşa’ya son 6 yıl içerisinde Büyükşehir Belediyemiz tarafından 1 milyar 860 milyon TL yatırım yapıldı. Cumhuriyet tarihinde böylesine bir yatırım miktarını bir dönemde aldığı belki de görülmemiştir. Bu önce sizlerin desteği, sonrasında da tepeden aşağıya Cumhur İttifakı sayesindedir. Bu dönemde de istikrarın devam etmesini sizlerden istiyoruz. Diğerleri demlensin dursunlar.

ANKETLERDE ÖNDEYİZ

Biz Mustafakemalpaşa’da halkımızın desteğiyle anketlerde öndeyiz. Kırsal mahallelerde daha anketler yapılmadı. Biz Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle güçlüyüz. Seçime daha 20 gün var. Bu desteğin katlanarak artacağını sahada görüyor ve milletimize inanıyoruz. Biz milletimize hizmet yolunda bir oyun peşindeyiz. Mustafakemalpaşa’nın kaybedecek bir yıl dahi yok. Biz Mustafakemalpaşa’ya hizmet ve yatırım noktasında bugüne kadar yaptıklarımız belli, sizlerin desteği ve duasıyla, yeni projelerimizle ilçemize değer katmak için sonuna kadar gece gündüz demeden çalışacağız.”

Whatsapp Image 2024 03 13 At 14.52.40Whatsapp Image 2024 03 13 At 14.52.39 (1)

Editör: Haber Merkezi