Pazar Tezgahı Değil, Fenomen Muhtarın Yardım Standı Pazar Tezgahı Değil, Fenomen Muhtarın Yardım Standı

Eylül ayında AK Parti İlçe Başkanlığı görevine atanan Mutlu Turgut, yönetim kurulunun oluşturmasının ardından Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi ile ilk kez toplu olarak bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetim kurulu üyeleri, Muradiyesarnıç’ta gerçekleşen kahvaltı programında Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Beygirci ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen programın ardından Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Beygirci sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; 

''Cumhuriyetimizin 100. Yılında önümüzdeki Türkiye Yüzyılının mimari olacak Cumhur İttifakı ana paydaşları olan Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Beygirci ve Adalet Ve Kalkınma Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Mutlu Turgut ile ilçe teşkilatlarımızla birlikte ortak değerimiz Mustafakemalpaşamız ve yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri hakkında istişare toplantımızı gerçekleştirdik. İlçemiz adına güçlü bir Cumhur İttifakı için ve önümüzdeki seçimleri en iyi neticelerle sonuçlandırmak adına kararlilikla çalışmalarımıza devam edeceğiz'' dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ise açıklamasında '' İttifak ortağımız, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Ahmet Beygirci ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile istişare toplantısında bir araya geldik. Aldığımız kararlar doğrultusunda haftalık toplantılar yaparak şehrimizin menfaatlerini birlikte gözeteceğiz. İlçemiz için el ele,gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2024-01-05 at 12.39.25WhatsApp Image 2024-01-05 at 12.39.25 (2)WhatsApp Image 2024-01-05 at 12.39.24

Editör: Haber Merkezi