Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım sağladığı aday tanıtım toplantısı Bursa Tofaş Spor Salonu’nda düzenlendi. Saat 14.00 başlayacak olan program için partililer spor salonunu büyük bir heyecanla doldurdu.

Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci’nin de tanıtıldığı toplantı için, Mustafakemalpaşa Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, MHP İlçe Başkanı Suat Buldu ve çok sayıda partili Adnan Menderes Meydanı’ndan otobüslerle Bursa Tofaş Spor Salonu’na hareket etmişti. Toplantı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasıyla başladı ve ilçelerin belediye başkan adaylarının açıklanmasıyla devam etti. Recep Tayyip Erdoğan'ın sözleri sık sık tezahüratla bölündü.

17 ilçenin 15 tanesinde Ak Parti aday gösterirken 2 tanesinde MHP aday çıkardı. Ahmet Beygirci de Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı olarak toplantıda yerini aldı. 

Mustafakemalpaşa Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Beygirci'yi sahneye davet eden AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alinur Aktaş Davut Gürkan, Muhammet Tekin'le birlikte Beygirci'nin elini kaldırarak poz verdi.

Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı Başkan Erdem'in Kurban Bayramı Mesajı

beygirci

whatsapp-image-2024-02-02-at-16-58-59-65bcf576a757c.jpeg

Editör: Haber Merkezi