Pazar Tezgahı Değil, Fenomen Muhtarın Yardım Standı Pazar Tezgahı Değil, Fenomen Muhtarın Yardım Standı

Bayraktar yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

''24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun, öncelikle başöğretmen Ulu Önder Atatürk olmak üzere beni yetiştiren babam Hamdi Bayraktar’ ın, eğiten öğretmenlerimin ve tüm öğretmenlerin gününü en içten duygularımla kutlarım.
Öğretmenler ki gelecek nesilleri yetiştirir, onların hayatına ve ülkemizin kaderine yön verir. Hayata yeni başlayan çocukların, gençlerin önüne bir ışık tutar. Bizleri hayata hazırlar ve farklı farklı pencerelerden bakmamızı sağlarken en doğruyu da bulmamıza yardım eder.
Toplumların gelişmişliklerinde eğitim tartışmasız en önemli konuların başında gelmektedir. Eğitim sistemimizde ciddi yanlışlıklar yapılmaktadır bu hataların ivedilikle düzeltilmesi gerekmektedir. Öğretmenlerimize de hak ettiği kıymeti fazlası ile vermeliyiz. Hem yaşam standartları hem onlara göstereceğimiz saygı daha iyi noktalarda olmalıdır. Mülakatlar ise derhal kaldırılmalıdır. 
Bir çocuğun yetişmesinde aileden sonra gelen öğretmenlerimizin sorumluluğu çok büyüktür. Bu sorumluluğu yerine getirirken verdikleri emeklerden dolayı öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Hayat ömür boyu öğrenmekle geçer. Şehit olmuş öğretmenlerimize, ahrete göç etmiş öğretmenlerimize Allah’ tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum'' dedi.

Editör: Haber Merkezi