‘’Dünyanın En Büyük Makam Odası’’ buluşmaları, havaların ısınmasıyla birlikte Adnan Menderes Meydanı’nda başladı. Cuma günleri mesai başlangıcı ile birlikte meydana kurulun açık hava ofisinde, Başkan Kanar Mustafakemalpaşalılar ile buluşuyor.

Kanar, Türkiye'de hiçbir belediye başkanının yapmadığı bu uygulama ile Mustafakemalpaşalı vatandaşın derdini dinliyor, vatandaşın sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyor; sevincine üzüntüsüne ortak oluyor. 
2020 yılının Temmuz ayında hayata geçirilen bu uygulama, ilk gününden itibaren sıcak havalara rağmen yoğun ilgiyle karşılanıyor, meydandan geçen vatandaş Belediye Başkanı Kanar'a selam vermeden geçmiyor.

Belediye Başkanı Mehmet kanar meydan buluşmaları ile ilgili:
"Meydan buluşmalarına başladık. Bundan böyle her Cuma mesai başlangıcı ile birlikte buradayız. Burası belediye başkanı makamı değil vatandaşlarımızın makamı. Mustafakemalpaşamız, vatandaşımız için çalışıyoruz, onları dinlemeden olur mu? Olmaz, bunun için buradayız. Vatandaşımız geliyor, taleplerini iletiyor, dertleşiyoruz çayımızı içiyoruz. Bundan daha büyük bir mutluluk olabilir mi? Buyrun gelin çayımızı için artık her Cuma burada tüm vatandaşımızı bekliyoruz" dedi.

IMG_4357IMG_4361IMG_4365IMG_4371IMG_4376IMG_4387IMG_4390IMG_4410IMG_4411IMG_4414IMG_4423

Meclis İlk Oturumunu Gerçekleştirdi Meclis İlk Oturumunu Gerçekleştirdi

IMG_4428