Mustafakemalpaşa Sanayi Sitesi'ni ziyaret eden genç ve enerjik Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci, esnaflara işlerinde kolaylıklar dileyerek sorunlarını yerinde dinledi.

Esnafla buluşma programına Mustafakemalpaşa Küçük Sanayi Kooperatifi Başkanı İsmail Hakkı Ceyhan ve yönetimiyle başlayan Beygirci'ye ziyareti sırasında; MHP Bursa Milletvekili Fevzi Zırhlıoğlu, MHP Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Suat Buldu, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve Cumhur İttifakı Meclis üyeleri eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 02 24 At 19.07.12 (3)

Meclis listelerinin belirlenmesinden sonra sahada çok daha aktif ve çözüm odaklı bir kadroyla esnafın ve vatandaşların sorularını cevaplandıran Beygirci, ''Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin söylediği gibi, bizler gücümüzü birlikten, beraberlikten alıyoruz. Halkımızı ilgilendiren her kararı, bir araya gelerek, ortak akıl, anlayış ve uzlaşmayla alıyoruz.'' dedi.

Whatsapp Image 2024 02 24 At 19.07.11Whatsapp Image 2024 02 24 At 19.07.12

''Sanayi sitesi yolları önceliğimiz''

Esnafın bulunduğu şehrin kalbi olduğunu, alın teriyle çalışan ustaların, emeğin hakkını veren sanayi esnafının ise o kalbin can damarı olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Beygirci, ''Ekonomimizin temel taşlarından olan yerli dinamiklerin her zaman yanındayız. Bugün olduğu gibi yarın da yanlarında olacağız. Cumhur İttifakı kadroları elini taşın altına koyarak Mustafakemalpaşa'da altyapı sorununa neşter vurmuştur. Altyapı çalışmalarının getirdiği zorlukların farkındayız. İnşallah sorunları hep birlikte aşacağız. Yollar önceliğimiz. İnşallah 1 Nisan sabahını takip eden ilk günlerden itibaren sanayi sitemizin yolları başta olmak üzere eksikliklerin giderilmesi noktasında ciddi mesai harcayacağız. Bugün manevi iklimi de paylaştığımız özel bir gün. Tüm esnaf büyüklerimizin ve genç kardeşlerimin Berat Kandili'ni de en kalbi dileklerimle kutluyorum. Herbirine hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyorum'' dedi.

Whatsapp Image 2024 02 24 At 19.07.12 (2)

“Parti ayırmıyorsunuz, her tarafa hizmet gidecek”

Başkan Erdem'den Ramazan Bayramı Mesajı Başkan Erdem'den Ramazan Bayramı Mesajı

Esnafta Başkan Adayı Beygirci  ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, Mustafakemalpaşalı bir esnaf, “Rabbim Ahmet Bey kardeşimizden razı olsun. Bu topraklar için çalışacağı, gözlerinden belli. Mutlu Başkan da Suat Başkan da meclis üyesi genç kardeşlerim de hizmete sevdalılar. Parti ayırmıyorsunuz, her tarafa hizmet gidecek inşallah. İşiniz gücünüz rast gitsin. Allah devlet büyüklerimizin ardında yürüyen sizlerin yokluğunu göstermesin'' diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 02 24 At 19.07.12 (1)

Editör: Haber Merkezi