Cuma günü yapılacak ihale öncesinde ilçenin en çok konuşulan konusu haline gelen Güllüce Mahallesi 2931-2932-2933 parsel yerlerin satışı konusunda konuşulan konulara açıklık getirmek için Güllüce Muhtarı Fikri Argın ve aza heyetini makamında ağırlayan başkan Kanar projenin aslını anlattı.

Bilgilendirme toplantısına Başkan Mehmet Kanar ile beraber yardımcısı Ercan Leblebici,Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, Mhp İlçe Başkanı Ahmet Beygirci, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Ramazan Loyan ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı İsmail Acar, Güllüce Kooperatif Başkanı Şadi Sezer ve Ocaklı Muhtarı Ali Kemal Aydın'da katıldı.

Bir Kurban Bin Tebessüm Bir Kurban Bin Tebessüm

Yapılan toplantının ardından sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yapan başkan Kanar, ilçe halkına yönelik algı operasyonu yapanların ilçenin kalkınmasını istemeyen bir kesim olduğunu belirterek, projenin detaylarını aktardığı Fikri Argın ve azalarının projeye tam not verdiğini açıkladı.

Başkandan sonra söz alan muhtar ve kooperatif başkanı sunumdan dolayı Başkan Kanar'a teşekkür ederken, projenin Güllüce ve Mustafakemalpaşa'ya hayırlı olmasını dilediler.

Editör: Haber Merkezi