Add Haberleri

add haberleri ve güncel add gelişmeleri, add ile ilgili tüm video, add fotoğrafları ve add haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi, Türk Bayrağına yapılan hain saldırılara karşı farkındalık oluşturmak için ''Bayrak As'' çağrısında bulundu.

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şube Başkanı Mehmet Çelebioğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi 1 Mayıs nedeniyle bir açıklama yayınladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirerek, yeni başkan ve yönetimini belirledi.

Mustafakemalpaşa Atatürkçü Düşünce Derneği'nde 8 yıldan bu yana başkanlık görevini yürüten Haşim Yoldaş başkanlık görevini devretti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Atatürkçü Düşünce Derneği ve Eğitim-İş Mustafakemalpaşa Temsilciliği tarafından ortak organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Gecesi yoğun ilgi gördü.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından Adalet ve Demokrasi Haftası münasebetiyle Cumhurluk Alanı'nda program düzenlendi.

Atatürkçü Düşünce Derneği 10 Kasım Mesajı Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 84. yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi, her yıl Cumhuriyet Bayramı haftasında gerçekleştirdikleri ve geleneksel hale getirdikleri Cumhuriyet Gecesi duyurusunu bu yıl...

Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu olan Sunay Akın Mustafakemalpaşa’da sevenleriyle buluştu.

Mustafakemalpaşa Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından organize edilen, Mustafakemalpaşa'nın kurtuluşunun 100. yılı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle planlanan Sunay Akın...

Atatürkçü Düşünce Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi, İlçemizin Kurtuluşunun 100.yılındaki organizasyonlarına 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Sunay Akın’ ın sahne alacağı bir...