Basketbol Haberleri

basketbol haberleri ve güncel basketbol gelişmeleri, basketbol ile ilgili tüm video, basketbol fotoğrafları ve basketbol haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


U 11 Kızlar kategorisinde fırtına gibi esen Belediye Mustafakemalpaşaspor Kız Basketbol takımı 7. maçında 7. galibiyeti aldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşaspor Belediye U11 Kız Basketbol Takımı Bursa Yerel Lig'deki ilk maçından galibiyetle ayrıldı.

Mustafakemalpaşaspor Belediye U14 Kız Basketbol takımı çeyrek final ilk maçında rakibi Bursa Diamond Spor Kulübü'nü farklı geçti.

Mustafakemalpaşaspor Belediye Basketbol takımı altyapı oyuncularından Zeynep Alan ve Selen Sincan'dan İstanbul'a transfer.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşaspor Belediye, Bursa Basketbol Yerel Ligi U14 Kızlar B grubunda oynadığı ikinici maçında MK Fırtına 16 Spor'u 69-21 lik skorla...

9 Eylül’de Adnan Menderes Meydanı'nda başlayan 31. Tatlıtop Basketbol Şöleni nefes kesen final maçlarıyla sona erdi.

SPOR

Türkiye’nin en uzun soluklu sokak basketbol organizyonu olan ve bu yıl 31. düzenlenen Tatlıtop Basketbol Şölen final yapıyor.

SPOR

Türkiyenin en uzun soluklu sokak basketbol şöleni 31. Tatlıtop Basketbol Şöleni'n de final heyecanı başlıyor.

31. Tatlıtop Basketbol Şöleni dün akşam oynanan maçlarla başladı. Heyecan dolu maçlara sahne olan gece, Mehmet Kanar'ın yaptığı hava atışıyla...

SPOR

Basketbol severlerin heyecanla beklediği, Türkiye’nin en önemli açık hava basketbol organizasyonları arasında gösterilen TATLITOP Basketbol Şöleni için kayıtlar başlıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

2022 - 2023 Bursa basketbol yerel liginde mücadele eden Mustafakemalpaşaspor Belediye U12 Kız Basketbol Takımı ligi 2.'nci sırada tamamladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Gençlerin verimli bir tatil geçirmeleri ve spor becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan Mustafakemalpaşa Belediyesi, yaz spor okulları kayıtlarını açtı.