Genç Haberleri

Genç haberleri ve güncel Genç gelişmeleri, Genç ile ilgili tüm video, Genç fotoğrafları ve Genç haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Geçtiğimiz sezon Mustafakemalpaşaspor Belediye kadrosuna dahil olan ve oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Yusuf Efe Saydam, Alanya Kestelspor'a transfer oldu.

İlçenin tanınmış simalarından Mustafa Turhan tedavi gördüğü Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde hayatını kaybetti.

SPOR

Mustafakemalpaşalı genç sporcular, Mustafakemalpaşa Belediyesi bünyesinde yaz spor okulu kurslarını tamamlayarak madalyalarına kavuştular.

Mustafakemalpaşa Genç Kızılay tarafından organize edilen etkinlikte kuran kursu öğrencileri gönüllerince eğlendiler.

Hasan Celal Güzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve Mustafakemalpaşa Belediyesi Sıfır Atık Müdürlüğü ile Mustafakemalpaşa Belediyesinin anlaşmalı olduğu...

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen kültür sanat kursları başladı.

BURSA

Bursa’da 4 ay önce annesini kaybeden 23 yaşındaki genç evinde ölü bulundu.

BURSA

Bursa'da bir haftadır kayıp olan zihinsel engelli ve sara hastası genç polis ekipleri tarafından bulunarak ailesine teslim edildi.

BURSA

Bursa'nın İnegöl ilçesinde gençler arasında çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

TÜRKİYE

Tarım Bakanlığı, genç çiftçi projesinin sona ermesinin ardından bu defa ‘Uzman Eller’ projesiyle gençleri kırsalda üretim yapmaya yönlendirecek.

SPOR

Bursaspor'un performansı düşse de genç yeteneği Ali Akman parlamaya devam ediyor. Genç golcü 130. golüne imza attı.