Hırsız Haberleri

hırsız haberleri ve güncel hırsız gelişmeleri, hırsız ile ilgili tüm video, hırsız fotoğrafları ve hırsız haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, ilçe dışından gelebilecek hırsızlara karşı ilçe halkını uyardı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa meydana gelen motosiklet hırsızlığı sonucu E.Y(19)güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği tespit edilerek yakalandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da üç farklı otomobilden hırsızlık olayına karışan ve bir otomobil çalan D.K(44) yakalanarak cezaevine gönderildi.

Lalaşahin Mahallesi'nde cep telefonu ve aksesuar satışı üzerine faaliyet gösteren dükkana asma tavanı keserek giren hırsız yada hırsızlar 2 adet...

Mustafakemalpaşa Lalaşahin Mahallesi Heykel Meydanı’nda bulunan eski Emniyet Müdürlüğü Binasında son günlerde yaşanan hırsızlıklar mahalle sakinlerinin ve esnafın tepkilerine sebep...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği otomobil hırsızını suçüstü yakaladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Lalaşahin Mahallesi'nde ikamet ve motosiklet hırsızlığı yapan 2 şüpheli tutuklandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Yalıntaş Mahallesi'nde geçtiğimiz pazartesi günü gerçekleşen motosiklet hırsızlığı görüntülerini inceleyen güvenlik güçleri olayın failini tespit ederek yakaladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Çaldığı motosiklet ile birlikte yakalandı

Mustafakemalpaşa'da geçtiğimiz günlerde yaşanan 6 hırsızlık olayının faili ilçeden ayrılmak üzere çaldığı araçla suçüstü yakalandı.

Mustafakemalpaşa'da yaşayan Hatice Ü. ye kendisini polis olarak tanıtarak yaklaşık 5 milyon liralık para ve ziynet eşyasını dolandırdığı öne sürülen...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da bir tesise ait bakır kabloları kesmeye çalışan 2 kişi, jandarma ekipleri tarafından suç üstü yakalandı.