Vefat Haberleri

vefat haberleri ve güncel vefat gelişmeleri, vefat ile ilgili tüm video, vefat fotoğrafları ve vefat haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Hamzabey Camii bahçesinde bulunan tuvalette fenaşalan Ş.Ç hastanede vefat etti

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın tanınmış ailelerinden Çarşı Eczanesi sahibi Çetin Poyrazlar'ın oğlu Burçin Poyrazlar geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Tatkavaklı Mahallesi'nde ikamet eden geçimini çiftçilik yaparak kazanan İbrahim Meşe, Karacabey'de yaşanan olayın ardından geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Melik Mahallesi'nde 11 Ekim'de süt toplama aracı ve kamyonun karıştığı kazada ağır yaralanan Huriye Zeytun hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Kırsal Melik Mahallesi köprüsü yakınlarında meydan gelen kazada 1 kişi olay yerinde hayatını kaybederken 2'si ağır olmak üzere 5 kişi...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Meslek Yüksek Okulu Organik Tarım Programı Öğr. Gör. Dr. Emre Şenyiğit hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Paşalar Mahallesi’’nde ikamet eden veuzun bir süredir lösemi tedavisi gören 12 yaşındaki Recep Mert Kardaş hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Durumtay Mahallesi önceki dönem muhtarı Ertan Germen geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın tanınmış iş insanlarından SONTAŞ'ın sahiplerinden Cevat Aydemir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

MUSTAFAKEMALPAŞA

Tatil için gittiği Akçay'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden İdil Kaya'nın (17) vefatı ilçeyi yasa boğdu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da son zamanların en sıcak günleri yaşanırken, domates tarlasında çalıştıktan sonra sıcaktan bunalan bir arkadaş grubu Kirmasti Deresi'nde serinlemek istedi.  

MUSTAFAKEMALPAŞA

Davulcu Sadettin Oltan 73 yaşında tedavi gördüğü Bursa Şehir Hastanesinde hayatını kaybetti.