Vefat Haberleri

vefat haberleri ve güncel vefat gelişmeleri, vefat ile ilgili tüm video, vefat fotoğrafları ve vefat haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın tanınmış esnaflarından Ramazan Cengiz hac ibadetini gerçekleştirdiği Mekke'de hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Bir süredir yakalandığı hastalık ile mücadele eden Ayhan Türkay hayatını kaybetti.

Mustafakemalpaşa Sanayi Sitesi'nin en eski ustalarından olan Pala lakabıyla tanınan ve sevilen esnafı Mehmet Berber hayatını kaybetti.

TEKGIDA-İŞ Sendikası Mustafakemalpaşa Şube Başkanı Ömürlü Ülüfer vefat etti.

İlçenin tanınmış simalarından Mustafa Turhan tedavi gördüğü Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Bayramda geçirdiği kalp krizi sonucu Bursa Şehir Hastanesi'nde tedavisi devam eden Taner Seyis, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın tanınmış ailelerinde Öter ailesinin mensubu Murat Öter geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Mustafakemalpaşaspor kulübü başkanı Ercan Leblebici'nin annesi Sebahat Leblebici(77) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Hamzabey Camii bahçesinde bulunan tuvalette fenaşalan Ş.Ç hastanede vefat etti

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'nın tanınmış ailelerinden Çarşı Eczanesi sahibi Çetin Poyrazlar'ın oğlu Burçin Poyrazlar geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Tatkavaklı Mahallesi'nde ikamet eden geçimini çiftçilik yaparak kazanan İbrahim Meşe, Karacabey'de yaşanan olayın ardından geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Melik Mahallesi'nde 11 Ekim'de süt toplama aracı ve kamyonun karıştığı kazada ağır yaralanan Huriye Zeytun hayatını kaybetti.