Zam Haberleri

zam haberleri ve güncel zam gelişmeleri, zam ile ilgili tüm video, zam fotoğrafları ve zam haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da Burulaş'a bağlı kırsal mahalle otobüslerine yüzde 30 ila 40 oranında zam geldi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Dolmuş taksi tarifesi 5 Şubat Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere zamlandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da berber ve kuaför fiyatlarına yüzde 50 oranında zam geldi, yeni tarifede saç tıraşı 150 TL oldu.

EKONOMİ

Memur ve memur emeklilerine yüzde 49,25 oranında zam, SSK, Bağkur ve tarım emeklilerine ise yüzde 37,57 oranında zam yapılacak. Buna...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da ekmeğe gramaj zammı geldi. 1 Ocak'tan geçerli olmak üzere 250 gr ekmek 10 TL den tezgahta yerini aldı.

TÜRKİYE

2024 yılında geçerli olacak olan MTV, pasaport, tapu ve cep telefonu harçları açıklandı.Motorlu Taşıtlar Vergisine %58,46 zam geldi.

EKONOMİ

Döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki hareketlilik ile vergilere yapılan zamlar akaryakıt fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Benzine yapılan indirimlerin ardından 16...

BURSA

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin eylül ayı meclis toplantısında aldığı karar doğrultusunda suda ki yeni tarife 1 Ekim'den itibaren geçerli olacak.

EKONOMİ

Motorinin litre fiyatına 13 Eylül Çarşamba gününden geçerli olmak üzere 2,03 TL zam gelmesi bekleniyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında geçerli olacak okul servis ücretleri belli oldu.

EĞİTİM

Yaz tatilinin bitmesine az bir süre kalırken okulların açılması için geri sayıma geçildi, okul alışverişi de yavaş yavaş başladı.

YAŞAM

Akaryakıtta zam yağmuru devam ediyor. Bu gece benzine bir zam daha gelecek. Seçim sonrası benzinde zam oranı yüzde 90'ı aştı.