31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala muhtar adayları çalışmalarına hız verdi.
Mustafakemalpaşa’nın en kalabalık mahallesi olma özelliğini elinde bulunduran Hamidiye Mahallesi için daha önce adaylığını açıklayan Ümit Oruç, aza heyeti ile yaptığı toplantıda yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
‘’Sahip Olmaya Değil, Layık Olmaya Geliyoruz’’ sloganıyla yola çıkan Oruç, ‘’ilçenin köklü ve nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu yerleşim yeri olan mahallemiz için artık değişim zamanı geldiğini düşündüğümüz için  göreve talip olduk.
Genç ve mahalleyi sahiplenmiş bir ekip kurarak çalışmalarımıza başladık, öncelikle ilk açıklamanın ardından bizlere gösterilen ilgi için mahalle sakinlerime teşekkür ediyorum.
Sloganımızda da belirttiğim gibi biz Hamidiye Mahallesi’ne layık olmak için göreve talibiz, değişimden yana olan halkımızdan 31 Mart’ta desteklerini bekliyorum.
Ayrıca tüm İslam Alemi’nin yaklaşan Ramazan-ı  Şerifi’ni kutlar, şimdiden hayırlı Ramazanlar dilerim’’ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Özel Mustafakemalpaşa'ya Geliyor Genel Başkan Özel Mustafakemalpaşa'ya Geliyor

Ümit Oruç Kimdir?

1978 yılında Mustafakemalpaşa'da doğan Oruç, 45 yıldır Hamidiye Mahallesi'nde ikamet ediyor.Mustafakemalpaşa Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Elektronik bölümü mezunu olan Oruç, 25 yıl boyunca çeşitli firmalarda satış danışmanlığı yaptı.

Oruç evli ve şuan kendine ait işyerinde çalışma hayatına devam ediyor.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 22.44.58Whatsapp Image 2024 03 04 At 22.44.59Whatsapp Image 2024 03 04 At 22.44.58 (1)

Editör: Haber Merkezi