2021 yılında ise, Ortaokul Öğrencı̇lerı̇ Araştırma Projeleri̇ Yarışması’nda Matematik Ana alanı Algoritma/Mantıksal Tasarım Tematik Alanında Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Matematik Öğretmeni Mehmet Oruç danışmanlığında Genel Yetenek Alanı öğrencisi Deniz Demirtaş “Sezar’a Rakip Olmak” projesi ile Bursa Bölgesi finallerine katılmaya hak kazandı.

Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Efe Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz, Matematik Öğretmeni Mehmet Oruç ve Deniz Demirtaş’ı makamında kabul ederek proje hakkında bilgi aldı. İlçemizi, Bursa bölge finallerinde temsil edeceğiniz için başta öğrencimiz Deniz Demirtaş’ı Danışman öğretmen Mehmet Oruç ve  Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Halit Ersöz’ü  tebrik etti. Eğitimdeki önemli hedeflerimizden birisi de araştıran ve araştırdığı çalışmaları projeleştiren bireyler yetiştirmektir, Deniz Demirtaş’ın Hamzabey Bilim ve Sanat Merkezi’nde yeni projeler üreteceğine ve gelecek yıllarda da bu başarının devam edeceğine inanıyorum dedi. Bursa Bölge Finalleri yarışmasında da başarılar diledi.

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Milletin Zaferi’dir "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Milletin Zaferi’dir
Editör: Haber Merkezi