Son 3 haftaya girilen 1. Amatör Küme'de maçların sahada kazanılması gerektiğini belirten Karanfil ''maalesef kulağımıza hiç hoş olmayan şeyler geliyor, Mustafakemalpaşa takımları olarak geçtiğimiz sezonlarda hep haksızlığa uğradık ama bu sezon bunlara fırsat vermeyeceğiz'' dedi.

Samet Karanfil yıllardır Mustafakemalpaşa için oluşturulan algıya artık son verilmesi gerektiğini belirtirken, il merkezine uzak kalan ilçemizden üst liglere takım çıkmaması için adeta çaba sarf edildi, maçlara gelen hakem hakemler hep yolun uzak olmasından, giderlerin maçtan gelen geliri karşılamamasından yakında. Hâl böyle olunca ister istemez hakemlerde gözlemcilerde negatif bir izlemin doğdu ve bunları verdikleri kararlara yansıttılar.

Milli Heyecan Dev Ekranda Yaşandı Milli Heyecan Dev Ekranda Yaşandı

Şuan 1. Amatör kümede iki takımla mücadele veriyoruz, Akarspor üst lige çıkma konusunda iddialı ve ligde ikinci sırada yer alıyor. Diğer temsilcimiz Mustafakemalpaşa 2014 bu sezon istediği sonuçları alamasa da son 3 maçını kazanarak lige tutunmak istiyor. Özellikle zirve mücadelesi yapan Akarspor'un maçlarında ortaya koyulacak performanslar takibimizde olacak. Buradan sadece kendi takımlarımızın değil, diğer mücadele eden takımlarında hakkının yenmemesi için  Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç'a büyük görev düşüyor. Son haftalarda herkesin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Çok büyük emek verildi, çok paralar harcandı, bizler iki haftada bir deplasmana giderek maddi,manevi yıprandık. Grup Bursa merkezli takımlardan oluştuğu için uzak ilçe takımı olarak çok zorluklar yaşadık. 

235136-baskf-baskani-osman-kilic-kongrede-adayim-5b1b619e76f8b

Bu yaşadığımız zorlukların haricinde, verdiğimiz emeklerin son maçlarda heba edilmesine izin veremeyiz'' dedi.

Editör: Haber Merkezi