Mustafakemalpaşa’da halı, mobilya, tül, perde, çeyiz, beyaz eşya, elektronik, züccaciye, elektrikli ev aletleri ve aksesuar sektörünün öncü firması Kirmasti Kervan Mobilya AVM, kuruluşunun 34. yılında güçlü kurumsal bünyesine iki mağaza daha kattı.

Ürün ve marka çeşitliliği ile her zaman müşterilerinin beğenisini toplamayı başaran Kirmasti Kervan’ın, Etibank ve Barış Mahallesi’ndeki ‘Premium ve Exclusive’ şubeleri, geniş bir katılımla kapılarını açtı.

‘BİR MAĞAZANIN ÇOK ÖTESİNDE’

Son yıllarda ihracata da yönelen Kirmasti Kervan Mobilya AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Dal, gelişen teknoloji ve değişen mağazacılık politikalarını yakından takip ederek, müşterilere her zaman daha iyi hizmet verebilmenin gayesi içinde olduklarını söyledi.  Dal; “Kirmasti Kervan Mobilya AVM bir perakende satış mağazasının ötesinde her zaman ülkemizin ve halkımızın faydasına ilişkin değer üreten, çevresine duyarlı ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak büyümesini sürdürecektir” dedi.

Mustafakemalpaşa’da 1989 yılında mobilya sektörü ile ticari hayata adım atan Kirmasti Kervan Mobilya AVM, kuruluşunun 34. yılında hizmete açtığı 2 şube ile birlikte Güney Marmara’daki işyeri sayısını 17’ye çıkardı. Kirmasti Kervan’ın Cumhuriyet ve Barış mahallelerinde bulunan 2 mağazası, içeriğindeki öncü marka ve açılışa özel fiyatlarla müşterilerin hizmetine sunuldu.

K I R M A S T I K E R V A N Y E N I Y A T I R I M L A R L A B U Y U Y O R 10 1024X680

Mustafakemalpaşa’da alanında en büyük mağaza olan Etibank Premium Mobilya AVM, Samsung ve Bellona Yatak B-Sleep Şubesi ve Barış Exclusive Şubesi’nin açılışına Belediye Başkanı Şükrü Erdem, Kirmasti Kervan Mobilya AVM Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Dal, Genel Müdür Ömer Dal, AK Parti Başkanı Mutlu Turgut, CHP Başkanı Gökhan Demir, MHP Başkanı Suat Buldu, YRP Başkanı Ramazan Loyan, Ticaret Borsası Başkanı Sadettin Akkoyunlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tekin Uzkınay,  STK ve iş dünyası temsilcilerinin yanı sıra kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

‘ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’

Katılımcıları tek tek karşılayan iş yeri sahibi Niyazi Dal, açılış öncesi yaptığı konuşmada, Kirmasti Kervan Mobilya AVM olarak müşterilere Güney Marmara’da 200’e yakın personelle, Mustafakemalpaşa’da ise 6.000 m2, toplamda 17.000 m2 mağaza alanıyla 34 yıldır hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Duayen iş insanı; “Taleplerini her zaman ön planda tuttuğumuz müşterimizin memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Gelişen teknoloji ve değişen mağazacılık politikalarını yakından takip ederek, müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmenin gayesi içerisindeyiz. Etibank Premium Mağazası ve Barış Exclusive Mobilya Mağazası’nı hizmete açmanın onurunu yaşıyoruz.  Açılışa özel kredi kartsız, aracısız; elden 24 aya varan taksit imkanlarının sunulduğu mağazalarımızın bölgemize hayırlı olmasını temenni ederim” diye konuştu.

‘ÜLKEMİZ İÇİN DEĞER ÜRETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Mağaza ve personel sayısını her geçen gün artırarak bölgede istihdam sağlamak ve katma değer üretme hedefini gaye edindiklerini vurgulayan Niyazi Dal; “Bunun yanı sıra geçen yıl ilk ihracatımızı gerçekleştirerek ve ihracat rakamlarımızı her geçen gün artırarak ülke ekonomisine katkı sağlamının mutluluğu içerisindeyiz. Aynı zamanda kırsal Melik Mahallesi’nde projesi devam eden GES yatırımımızı da inşallah bu yıl içerisinde tamamlayıp, mağazalarımızda tükettiğimiz elektriğin daha fazlasını üreterek, enerji ihtiyacımızı yerli kaynaklarla sağlayarak enerjide dışa bağımlılığın azaltılmasına katkı sağlamanın gururunu yaşayacağız. Kirmasti Kervan Mobilya AVM bir perakende satış mağazasının ötesinde her zaman ülkemizin ve halkımızın faydasına ilişkin değer üreten, çevresine duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde, değişime ve gelişime açık olan ve bölgemizdeki her etkinlik ve faaliyette yer alan bir kuruluştur. Bu vesileyle nasipse Kurban Bayramı’nın 2. günü kırsal Kabulbaba Mahallesi’nde düzenlenecek olan ve 3 yıldır güreş ağalığını üstlendiğim 348. Kabulbaba Yağlı Güreşleri’ne tüm halkımızı davet ediyorum. Başarılarımızda fevkalade emekleri olan tüm ekip arkadaşlarıma, değerli konukların huzurunda teşekkür ederim. Mağazalarımızın tekrardan bölgemize hayırlı olmasını temenni eder, katılımcılara da tek tek teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

K I R M A S T I K E R V A N Y E N I Y A T I R I M L A R L A B U Y U Y O R 11 1024X680

AVANTAJLI FİYATLAR, KALİTELİ VE ÇEŞİTLİ ÜRÜN PORTFÖYÜ

Daha sonra dualarla Kirmasti Kervan’ın 2.500 m2 alanlı Etibank ve 1.500 m2 alanlı Barış mağazalarının açılış kurdeleleri protokol tarafından ayrı ayrı kesildi. Şubelerde mobilyadan beyaz eşyaya, tül perdeden elektroniğe,  zücaciyeden halıya, aksesuardan elektrikli ev aletlerine, düğün paketlerinden çeyize kadar binlerce farklı çeşit ve markadaki ürün satışa sunuldu. Açılışa özel indirimler, çekilişler ve sürpriz hediyelerin sunulduğu iki mağazayı müşteriler ilgiyle karşıladı.

ADIM ADIM ZİRVEYE

1989 yılında kurucusu Niyazi Dal öncülüğünde mobilya sektöründe yerini alan Kirmasti Kervan Mobilya AVM, 1998 yılından kurumsallaşarak sektöründeki öncü markalarla çalışmaya başladı.

Pazar Tezgahı Değil, Fenomen Muhtarın Yardım Standı Pazar Tezgahı Değil, Fenomen Muhtarın Yardım Standı

İlk alışveriş merkezini 1999 yılında açan ve kısa zamanda ürün yelpazesini çeşitlendirerek büyük yol kat eden Kirmasti Kervan Mobilya AVM, 2024 yılı itibariyle Mustafakemalpaşa, Manyas, Karacabey, Mudanya ve Yıldırım’da 17 mağazaya ulaştı. 

Whatsapp Image 2024 06 02 At 16.31.37Whatsapp Image 2024 06 02 At 16.31.41 KopyaWhatsapp Image 2024 06 02 At 16.31.37 (1)Whatsapp Image 2024 06 02 At 16.31.38Whatsapp Image 2024 06 02 At 16.31.40Whatsapp Image 2024 06 02 At 16.31.41

Editör: Haber Merkezi