Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Bursa'da düzenlenen aday tanıtımının ardından Yalıntaş'ta coşkuyla karşılanan Beygirci, rotasını kırsal mahallelere çevirdi. Kırsal mahalle kahvehanelerinde düzenlenen toplantılara, MHP İlçe Başkanı Suat Buldu, Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve Cumhur İttifakı kadrolarıyla katılan genç Başkan Adayı Ahmet Beygirci; vatandaşların taleplerini tek tek değerlendirerek notlar alıyor.

Kabulbaba Er Meydanında Zeybek Rüzgarı Esti Kabulbaba Er Meydanında Zeybek Rüzgarı Esti

Vatandaşları bir seçim yapmaya ikna etme gayretlerinin olmadıklarını, bu toprakların mayasına en uygun doğal tercihin Cumhur İttifakı olduğunu her fırsatta belirten Beygirci,

''Cumhur İttifakı olarak tüm kadrolarımızla tek bir vücut olarak hareket ediyoruz. MHP İlçe Başkanımız Suat Buldu, Ak Parti İlçe Başkanımız Mutlu Turgut, Belediye Başkanımız Mehmet Kanar ve davamıza gönül vermiş tüm yol arkadaşlarımızla istişare ederek, kırsal mahallelerde çözüm odaklı bir seçim çalışması yürütüyoruz. Biz ziyaretlerimizi gerçekleştirirken ittifak partilerimizin kadın kolları da sahada aktif rol alıyorlar. Kırsalda sorunlara çözüm üretirken milletimizi asla ihmal etmeyeceğiz. Gönülden gönüle kuracağımız köprülerle, aydınlık yarınlarımıza güvenle yürüyeceğiz'' dedi.

'Geçmiş dönem İlçe Başkanları ve Mahalle başkanlarıyla birlikte çalışıyoruz'

Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut'un öncülüğünde; geçmiş dönem Ak Parti İlçe Başkanları ve Mahalle Başkanlarıyla da bir araya gelerek ittifak ruhunu tazeleyen genç Başkan Adayı Beygirci, dağ yöresinde bulunan kırsal mahalleleri ziyaret ederek, çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyor. Gittiği her mahallede sevgiyle karşılanan Cumhur İttifakı kadroları, Karacalar, Osmaniye, Ömeraltı, Sarımustafalar, Alacaat, Hacıahmet, Karaköy, Çiviliçam, Yukarıbalı, Sincansarnıç, Eskikızılelma, Doğanalan ve Kazanpınar'da vatandaşlarla buluştu.

Hizmet ve eser siyasetinin gönüller yapmaktan başladığını her toplantıda vurgulayan Beygirci,

''Anadolu irfanı bu topraklarda mayalandı. Hemşehrilerimizin sıcak sohbetleri, içten sarılmaları, sevgi ve muhabbetle yoğrulan bu tertemiz hamurun yegane kanıtıdır. Vatandaşlarımıza daha yakın olmak ve beklentilerini doğrudan dinlemek amacıyla kırsalda hizmet seferberliğimizi tüm hızıyla sürdüreceğiz. Amacımız bir olmak, ulaşılabilir olmak ve en önemlisi verimli olmak. Gittiğimiz her mahallede ''Bizim Ahmet bu işi yapar!'' diyen kıymetli vatandaşlarımıza misafirperverlikleri için tüm kalbimle teşekkür ediyorum.'' dedi.

Whatsapp Image 2024 02 10 At 20.20.18Whatsapp Image 2024 02 10 At 20.20.18 (1)

Editör: Haber Merkezi