Vatandaş Silah Sesi Zannetti, Egzoz Sesi Çıktı Vatandaş Silah Sesi Zannetti, Egzoz Sesi Çıktı

Resmi atamanın ardından bir açıklama yayımlayan Loyan, açıklamasında  şu ifadelere yer verdi.

''Yeniden Refah Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanlığı görevini Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nurettin Gül’ün tensipleri, Bursa İl Başkanı Sayın Murat Kolancı ve Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sayın Av. Ahmet Gök’ün takdiri ile 
Gençlikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Sezgin ve İl Başkanımızın Takdimi ile üstlendik. Bu onuru ve sorumluluğu taşımanın heyecanı içindeyim.

Bu görevi üstlenirken, Yeniden Refah Partisi’nin temel değerlerine, Milli Görüşün Paylaşımda adalet Yönetimde Adalet ilkesine ve vatan sevgisine olan bağlılığımın daha da güçleneceğini biliyorum. Mustafakemalpaşa ilçesindeki tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek, onların taleplerini dinlemek ve çözüm üretmek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma olan inancım tamdır.

Bu büyük göreve atanmamda emeği geçen Sayın Nurettin Gül, Sayın Murat Kolancı, Sayın Av. Ahmet Gök ve Sayın Mustafa Sezgin Başkanlarımıza minnettarım. Ayrıca, partimize olan güvenleri için tüm teşkilat mensuplarına, destekçilerimize ve sevgili partililere teşekkür ederim.

Bu görevde bizleri yalnız bırakmayan basın ve medya kuruluşlarına da özel bir teşekkür iletmek istiyorum. Sizlerin desteği olmadan, halkımıza daha iyi hizmet sunma görevimizi yerine getiremeyiz.

Son olarak, Mustafakemalpaşa ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için bir araya gelerek güzel işlere imza atacağımıza olan inancımızı yineleyerek, bu yolda birlikte yürüyeceğimize olan inancımı ifade etmek isterim.

WhatsApp Image 2023-08-30 at 02.38.44

Editör: Haber Merkezi