WhatsApp hattımıza gelen şikayetlerde kendi sokaklarının altyapı çalışmalarının tamamlanmasına rağmen uzun süredir beklediklerini ileten vatandaşlar, meclis yönetiminde olan kişilerin ikamet ettikleri sokakların çok kısa bir süre içinde asfalt yapılıp, kendilerinin yok sayılmasına isyan ettiler.
Yüklenici firmadan, asfalt olarak kazılan yerlere asfalt, parke taşı olarak sökülen yerlere parke taşı yapılacak yanıtı almalarına rağmen, süre olarak ne zaman yapılacağı konusunda bilgi verilmediğini belirtirlerken ''neden bizim sokaklarımızda çalışma yapmıyorsunuz?'' sorusunun ise yanıtsız bırakıldığını ilettiler.
Şaşkınlıkla izliyoruz
Uzun süredir yollarının yapılacağı günü bekleyen mahalle sakinleri, hemen yan taraflarında bulunan sokaklara başlatılan çalışmaları şaşkınlıkla izlediklerini belirterek, bölgede bulunan sitelerde ikamet eden meclis üyeleri ve yöneticiler olduğu için kendilerinin yok sayıldığını belirttiler.
Sadece adalet istiyoruz
Yüklenici firmanın belirttiği "sokaklarınız parke taşı olacak, asfalt olmayacak" sözünü dahi kabul ettiklerini belirten mahalle sakinleri, biz sadece adalet istiyoruz, neden sıra bizdeyken yok sayılarak diğer sokaklar yapılıyor isyanında bulundular.

WhatsApp Image 2023-11-25 at 10.05.59WhatsApp Image 2023-11-25 at 10.05.59 (2)WhatsApp Image 2023-11-25 at 10.05.59 (1)

Milli Coşku Adnan Menderes Meydanı'nda Yaşanacak Milli Coşku Adnan Menderes Meydanı'nda Yaşanacak

Editör: Haber Merkezi