Sedat Karan Anadolu Lisesi'nde Dijitalizm - Sosyal Medya ve Gençlik Söyleşisi Sedat Karan Anadolu Lisesi'nde Dijitalizm - Sosyal Medya ve Gençlik Söyleşisi

Mustafakemalpaşa'nın duayen gazetecisi Ahmet Baskındağlı'nın çabalarıyla Mustafakemalpaşa Öğretmenevi'nde 10 yıllık aranın ardından üçüncüsü düzenlenen pilav gününde Endüstri Meslek Liseli mezunlar biraraya geldi.

Programa Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Çalık, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Öz, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Uzkınay, 14 Mayıs Seçimleri Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Ceyhan İnci, Meslek Lisesin de görev yapan öğretmenler ve çok sayıda mezun katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan program okul tanıtım sunumu ile devam ederken, açılış konuşmasını yapan Ahmet Baskındağlı, yaklaşık 300 kişiden oluşan listeyi tek tek arayarak etkinliğe davet ettiğini belirtirken, okul öğretmenlerinde Saniye Gürses'e özel bir teşekkür etti.

Baskındağlı yaptığı konuşmada okulun kuruluş hikayesinden ve isimlerinden bahsetti. Baskındağlı'nın konuşmasının ardından kürsüye gelen Saniye Gürses'in duygu yüklü konuşması büyük alkış aldı. Gürses'in konuşmasının ardından Ceyhan İnci, Kemal Duman, Engin Sökmen okul anılarından bahsetti.

Öğretmenevinde yenen keyifli yemeğin ardından etkinlik Suuçtu Şelalesi'ne yapılan geziyle son buldu.

Editör: Haber Merkezi