Başkan Buldu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülke olarak bizleri derinden sarsan 6 Şubat depremlerinin üzerinden bir yıl geçti. Ülkemizin yaşadığı en büyük afetlerden biri olan asrın felaketinde on binlerce insanımızı kaybettik. Yitirdiğimiz canların acısı hala yüreğimizde canlılığını korumaktadır.

Mobilya Dekorasyon Kazandıran Bölüm Oldu Mobilya Dekorasyon Kazandıran Bölüm Oldu

6 Şubat depremi, ülkemizin ve şehrimizin bir gerçeği olan deprem felaketine karşın daha duyarlı ve bilinçli olmamız gerçeğini bir kez daha ortaya koymuştur.

Cumhur İttifakı kadroları olarak, çok güçlü bir deprem master planını devreye sokmayı planlıyoruz. Şüphesiz geleceğimiz açısından atılacak en önemli adım depremle yaşayabilmeyi öğrenmek, yapı stoklarımızı depreme dayanıklı hale getirmektir. Bu yönde de çalışmalarımız olacak. Can ve mal güvenliği esaslı oluşturulan planlama doğrultusunda Mustafakemalpaşa'mızı yeniden yapılandırırken, hedefimiz halkımızın güven içerisinde yaşayacağı, minimum riskin bulunduğu modern bir kent oluşturmaktır.

Bu vesileyle  6 Şubat depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Rabbim, ülkemize ve milletimize böylesi afetleri bir daha yaşatmasın.”

Editör: Haber Merkezi