Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Beygirci tarafından ilçe başkanlığı binasında görev tebliği yapılan Feyza Nergül Korman,KAÇEP başkanı olarak göreve başlamış oldu.

İlçe Başkanı Ahmet Beygirci yaptığı açıklamada parti içinde önemli bir yere sahip olan KAÇEP(Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları) başkanlığına getirilen Feyza Nergül Korman'ın teşkilata büyük fayda sağlayacağını ileterek görevinde başarılar diledi.

Romanspor 1. Amatör'de Romanspor 1. Amatör'de

KAÇEP nedir?

MHP Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığı kurarak dayanışmayı, paylaşmayı ve kardeşliği esas alan ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesi amacı ile bir adım attı. Bu kapsamda, tüm kadınlar, çocuklar ve engelli vatandaşlarla kucaklaşmak, onların sorun ve ihtiyaçlarını belirlemek, parti politikalarımızı ve projelerimizi onların görüşleri doğrultusunda geliştirmek, memleketimiz ve milletimizle ilgili duygularını paylaşmak amacıyla Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığı kuruldu. Bu başkanlık çalışmalarını tüm il ve ilçelerde aktif olarak devam ettiriyor.

Editör: Haber Merkezi