Slogan ve teması ''Ülke için var olduk, bir ülküye yar olduk. Ülkeye sevda, üküye yemin'' ve ''Ülkümüz ömür boyu candan öte'' olarak belirlenen kurultay Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Tribünlerde, "Cumhur bizim Türkiye hepimizin" ile "Geçmişin gururu yarının umudu" yazılı pankartlar yer aldı.

Buldu ve Beygirci parti delegesi olarak oy kullandı

1295 delegenin tamamının oy kullandığı kurultayda MHP İlçe Başkanı Suat Buldu ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci de oy kullandı. Tek adayla girilen kurultay seçimlerinde Devlet Bahçeli oyların tamamını alarak yeniden genel başkanlığa seçildi. Genel başkanlık seçiminin ardından, Merkez Yürütme Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyelikleri için seçim yapıldı.

Mhp Cephesinden Ankara Çıkartması (3)

Beygirci, ''Ankara ikinci evimiz olacak''

MHP İlçe Başkanlığı döneminden bu yana şahsi telefon numarasını sosyal medya hesaplarından paylaşan genç Başkan Adayı Beygirci, bir belediye başkanı için ulaşılabilir olmanın en önemli kriterlerden biri olduğunun altını çizdi. Yaptığı açıklamada Beygirci, ''Telefon numaram sosyal medya hesaplarımda mevcut. Vatandaşlarımız telefonlarına kaydetsinler, istedikleri saatte, ihtiyaçları olduğunda arasınlar. İnşallah yarın bu toprakların hizmetkarlığına seçilirsem vaktimin neredeyse tamamını ilk evim olan Mustafakemalpaşa'da geçireceğim. Telefonuma ulaşamayanlar belediye binasına gelsinler. Orada da bulamazlarsa Ankara'ya gelsinler. Sözüm söz! Mustafakemalpaşa'da hizmet ve eser noktasında tarih yazana kadar Ankara ikinci evim olacak'' dedi.

Whatsapp Image 2024 03 17 At 20.06.51

MHP İlçe Teşkilatından Karadeniz Derneğine Ziyaret MHP İlçe Teşkilatından Karadeniz Derneğine Ziyaret

''Türk Milletini yalnız bırakamazsın!''

Program öncesinde kolunu inciten MHP lideri Devlet Bahçeli, kürsüye kolu bandajlı çıktı. Konuşmasında "Bu benim final seçimim." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da seslenen Bahçeli, "Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a diyorum; ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Cumhur İttifakı olarak yanındayız" ifadelerini kullandı.

Mhp Cephesinden Ankara Çıkartması (6)

''Ayrılamazsın!''

Konuşmasında Cumhur İttifakının birliğine de değinen Bahçeli, ''Cumhurbaşkanımızın bir konuşması özellikle sol cenahlarda büyük bir iştah olarak kabul edilmiştir. Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a diyorum; ayrılamazsın, Türk milletini yalnız bırakamazsın. Cumhur İttifakı olarak yanındayız. Yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek istiyoruz'' dedi.

Editör: Haber Merkezi