5 Gündür Yaşam Mücadelesi Veriyordu 5 Gündür Yaşam Mücadelesi Veriyordu

14 Mayıs'ta yapılan seçimlerde,seçilebilir oy oranının yakalanamadığı Cumhurbaşkanlığı seçimi 28 Mayıs Pazar günü yapılacak. Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarışacağı seçim öncesi siyasi parti temsilcileri saha çalışmalarına devam ediyor.

Altılı masanın Mustafakemalpaşa temsilcileri akşam programında Ovaazatlı ve Tepecik Mahallelerini ziyaret ederek seçmenlerden destek istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında toplanan ittifak ortakları ilk olarak Ovaazatlı Mahallesi'ni ziyaret ederek burada vatandaşlar ile buluştu. Ziyaret esnasında ittifak adına seçmenlere seslenen Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Serda Tandoğan Kuru, 28 Mayıs'ta yapılacak olan ikinci tur seçimde Kemal Kılıçdaroğlu'na destek istedi.

Programa İYİ Parti İlçe Başkanı Tevfik Demir, Saadet Partisi İlçe Başkanı Sönmez Duman, Deva Partisi İlçe Başkanı Özlem Bayraktar, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Yakup Çetin, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ahmet Kaymaz, partilerin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

image00007image00005image00004image00003image00002image00001

Editör: Haber Merkezi