Mustafakemalpaşa Ortaokulu bugün saat 10:00 da oynanan maçta Kılıçarslan Ortaokulu'nu 5-1 mağlup ederek final grubuna galibiyet ile başladı. Aksaray Spor'un pilot takımı olarak mücadele eden Kılıçarslan Ortaokulu'nu Muammer Er(3) ve Efe Sefa Bozkurt'un  iki golü ile geçen temsilcimizde maç sonu oyuncular büyük sevinç yaşadı.

Mustafakemalpaşaspor Belediye takımının oluşturduğu ekibin grubunda, Antalyaspor alt yapı takımı Mecdude Başakıncı ve Fenerbahçe pilot okulu olan Halil Türkkan Ortaokulları yer alıyor.

Temsilcimiz grupta ikinci maçını yarın saat 10:00 da Mecdude Başakıncı Ortaokulu'na karşı oynayacak. Gruplarda ilk iki sırayı alan takımlar Pazartesi günü yarı final maçlarına çıkacak.

Kural Tanımayan Motosiklet Sürücülerine Ceza Yağdı Kural Tanımayan Motosiklet Sürücülerine Ceza Yağdı

Takım Teknik Sorumluları Tamer Tayan, Evren Tan ve Okul Beden Eğitimi öğretmeni Yüksel Çelik grup maçları için çok çalıştıklarını belirterek, ''galibiyet ile başlamak önemliydi, oyuncularımız baştan sona üstün götürdüğümüz bir maçı farklı kazandı, yarın oynayacağımız maça odaklandık, inşallah ilçemize zoru başarmış olarak döneceğiz'' ifadelerini kullandılar.

Editör: Haber Merkezi