Galatasarayfutbolcu Okan Kocuk, takımdan ayrıldığını açıkladı. Kocuk'un önümüzdeki sezon Yılport Samsunspor ile anlaşması bekleniyor.

Çimenspor'da Milli Heyecan Çimenspor'da Milli Heyecan

Kocuk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Galatasaray forması giymek, büyük Galatasaray taraftarının önünde oynamak, bu büyük kulüple şampiyonluk yaşamak çok özeldi ve hep özel kalacak.

Evimizde, deplasmanda, her şartta, her anda, sonuç ne olursa olsun bizi var gücüyle destekleyen büyük Galatasaray taraftarına hissettirdikleri her şey için teşekkür ederim.

Tüm başkanlarıma, çalıştığım tüm teknik direktörlerime ve teknik ekiplere gelişimime sağladıkları katkılar için minnetarım. Kocaman bir ailenin parçası olduğum için ve birbirinden değerli sporcularla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Anlı şanlı Galatasaray formasını birlikte terlettiğim tüm kardeşlerime her şey için teşekkür ediyorum.

Ayrılıklar da sevdaya dahil. Sarı kırmızılı forma altında geçirdiğim bu güzel zamanlara şimdilik bir nokta koyuyorum. Yolculuğumda yeni bir başlangıç yapma zamanı. Haklarınızı helal edin, hoşça kalın..."