2017 – 2018 Eğitim öğretim yılında başlayan ve bu sene 5. düzenlenen “ Kültür – Sanat Günleri ” konferans / söyleşi serisinin 11.Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) başkanı , Dijital İletişim ve Sosyal Medya Uzmanı, Yazar, Akademisyen Said ERCAN’ ın "Dijitalizm - Sosyal Medya ve Gençlik isimli söyleşisiyle kaldığı yerden devam etti.

Sedat Karan Anadolu Lisesi 2023 - 2024 eğitim öğretim yılı “ Sosyal ve Kültürel Faaliyetler ” kapsamındaki etkinlikler çerçevesinde planlanan  “ İletişim Söyleşileri ” başlığı altında "Dijitalizm - Sosyal Medya ve Gençlik”  konulu konferans gerçekleştirildi.

İlçe Başkanının Acı Günü, Annesini Kaybetti İlçe Başkanının Acı Günü, Annesini Kaybetti

19 Şubat 2024 Pazartesi günü Sedat Karan Anadolu Lisesi “ Medeniyet ve Düşünce Kulübü” koordinesinde öğrencilere yönelik olarak Dijital İletişim ve Sosyal Medya Uzmanı Said Ercan‘ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlik okul konferans salonunda düzenlendi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Çalık , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin , okul müdürü Süleyman Karabayır , öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Programın sonunda okul müdürü Süleyman Karabayır‘ ın konuşmacı Said Ercan‘a programa katılımı ve sunumu dolayısıyla teşekkür konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Çalık, Ercan‘a günün anısına çiçek takdim etti ve etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen okul idaresini , Medeniyet ve Düşünce Kulübü öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

1-13

Editör: Haber Merkezi