Mehmetcan'ın Yürümesi İçin Bir İhtimal Var Ama... Mehmetcan'ın Yürümesi İçin Bir İhtimal Var Ama...

Mustafakemalpaşa Suuçtu Tabiat Parkını sabah saatlerinde ailesi ile ziyarette bulunan yabancı uyruklu M. M. çantasını Tabiat Parkının içerisinde unuttu. Mustafakemalpaşa Belediyesi personelleri rutin temizlik faaliyetleri sırasında, çantayı bulup, kısa süre içerisinde sahibine teslim etti.

ERDEMLİ BELEDİYECİLİK GÜVENİLİR PERSONEL

Belediye Personelleri kaybolan çantanın sahibini bulmak için hızla harekete geçti. Çantanın içindeki kimlik bilgilerini kullanarak, sahibine ulaşmak için gerekli adımları attı. Yabancı uyruklu M. M. , kaybolan çantasının bulunduğunu öğrendiğinde büyük bir sevinç yaşadı ve belediye personeline minnettarlığını dile getirdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, ‘Doğal güzellikleriyle ünlü Mustafakemalpaşa’mızın eşsiz doğal güzelliklerinden biri olan Suuçtu Şelalesinde yaşanan olayı öğrendiğimde başta üzüldüm ardından ekiplerimizin dürüst çalışmasıyla yaşanan durumun sorunsuz kapanmasına çok sevindim. Erdemli Belediyecilik mottosuyla çıktığımız bu yolda dürüst personelimiz ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Mustafakemalpaşa Beledi̇ye Personeli̇nden Örnek Davraniş (1)

Editör: Haber Merkezi