Yamanlı Mahalle Hayrı Yeni Rekora Hazırlanıyor Yamanlı Mahalle Hayrı Yeni Rekora Hazırlanıyor

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve 2023-2024 sezonunda BAL'de mücadele edecek olan Mustafakemalpaşaspor Belediye'de transfer çalışmaları devam ediyor. Güçlü bir kadro ile sezona başlamak isteyen yönetim mevcut kadroyu koruyup takıma takviyeler yapmak isterken, diğer taraftanda Şükrü Erdem Tesisleri ve İlçe Stadı'nda bakım-onarım çalışmaları hız kazandı.

Sezonun sona ermesiyle Şükrü Erdem Tesisleri tümüyle bakıma alınırken, idman sahası en baştan yapılyor. Saha zemininin tarla haline getirilmesinin ardından zemin düzenleme ve çimleme çalışmasının yapıldığı zemin, takımın toplanma tarihine yetiştirilmeye çalışılıyor.

Tesis içinde lavabo ve duşa kabinler yenilenirken aynı zamanda dış cephede boyanarak yeni sezona hazır hale getirilecek.

İlçe Stadı Kıskandırıyor

Sahip olduğu zemin nedeniyle bölgenin en iyi sahası olma özelliğini elinde bulunduran Mustafakemalpaşa İlçe Stadı'nda yaz bakımları aralıksız devam ediyor.

Sağlam alt yapıyı korumak ve özellikle sıcak havalar nedeniyle çimde yanmayı engellemek için tüm gayretiyle çalışmaları sürdüren saha görevlileri, yeni sezona eşsiz bir zemin hazırlıyorlar.

image00013-1image00010image00003-4image00009

Editör: Haber Merkezi