Mustafakemalpaşa'da Suçlulara Geçit Yok Mustafakemalpaşa'da Suçlulara Geçit Yok

Aday adaylığı başvurularının 22 Kasım tarihinde son bulacağı AK Parti'de ilk başvuru Hüseyin Tunçer'den geldi.Uzun yıllardır Tatkavaklı Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevini sürdüren Hüseyin Tunçer, Mustafakemalpaşa Öğretmenevi'nde yaptığı açıklama sonrası başvuru dosyasını, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut'a teslim etti.

İlçe yönetimi ve Hüseyin Tunçer'i destekleyenlerin katıldığı programda  bir konuşma yapan Tunçer birlikte çalışarak, güç birliği oluştururak ilçeyi daha aydınlık yarınlara taşıyacaklarını belirtti.

20231121_152849

Tunçer konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Bugün burda olmamın sebebi sizlerle birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etmektir.Tecrübem bilgim ve vizyonumla Mustafakemalpaşa'nın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için buradayım.
İnsana dokunan katılımcı bir yönetim anlayışıyla şehrimizi daha yaşanabilir kılacağımıza olan inancım tamdır.
İlçemizi ekonomik, kalkınma, sanayi, eğitim , kültür , turizm ve sanat alanındaki projelerimle daha ileriye taşıyacağım.
Sizlerin sesini duymak sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayım. Birlikte çalışarak güç birliği olușturarak şehrimizi daha aydınlık yarınlara taşıyabiliriz.
Mustafakemalpaşa'nın potansiyelini keşfetmek ve değerini arttırmak için birlikte adım atalım. Șeffaf hesap veren, adaleti ön planda tutan bir yönetim anlayışıyla sizlerle birlikte olacağım. Herkesin mutlu ve güvende hissettiği bir MustafaKemalpaşa için var gücümle çalışacağım.
Hepinizin desteğini bekliyorum'' ifadelerini kullandı. Tunçer katılımcılara teşekkür ettikten sonra başvuru evraklarını ilçe başkanına teslim etti.

20231121_15372120231121_15351320231121_153131

Editör: Haber Merkezi