2017 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik lisans programını tamamlayan Turhan,2018 yılında Özel Ankara Yaşam Hastanesi'nde çalışmaya başladı. İş hayatına atıldığı ilk yılında başladığı Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik yüksek lisans programını 2020 yılında tamamlayan Damla Turhan ‘’Uzman Diyetisyen’’ ünvanını almış oldu. 2022 yılında bu yana ‘Online Diyet Danışmanlığı’ ile farklı özelliklere sahip (gebe, bariatrik cerrahi sonrası, insülin direnci, zayıflama vb.) hastalara danışmanlık hizmetlerine devam ediyor.

Turhan çalıştığı kurumda cerrahi öncesi ve sonrası beslenme, zayıflama / kilo alma, diyabet, hipertansiyon, kolesterol, tiroid vb. hastalıklarda beslenme, gebelikte, emzirme döneminde beslenme, çocukluk, ergenlik döneminde beslenme -kurum mutfağı beslenme planlaması gibi pek çok alanda faaliyet gösterdi.

Mustafakemalpaşa’da Yüzbaşı Sabribey Mahallesi Mektep Sokak No:4/1 adresinde danışan kabulüne başlayan Damla Turhan birçok kurumsal firmaya da kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

 

Katıldığı Eğitim-Kongreler ve Sahip Olduğu Sertifikalar;

- Gastroenteroloji Diyetisyenliği

Güllüce'de Şampiyon Göbel Güllüce'de Şampiyon Göbel

- Glutensiz Diyet Yaklaşımları

- Yapay Tatlandırıcılar

- Profesyonel Yaşam Koçluğu

-Bilimsel Fitoterapi

WhatsApp Image 2023-08-21 at 12.30.37 (1)

Editör: Haber Merkezi