Geçtiğimiz günlerde kendisine ait olan mekanda yaptığı açıklama ile adaylığı duyuran Vedat Altıntaş Lalaşahin Mahallesi'nin mahallesinin gelişimi için var gücüyle çalışacağını belirtti.

Muhtar adayı Altıntaş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

Türk Dünyası 1. Keşkek Festivali Başlıyor Türk Dünyası 1. Keşkek Festivali Başlıyor

''Bugün, oturmaktan ve yaşamaktan büyük mutluluk duyduğum mahallemiz Lalaşahin için mahalle muhtarlığı adaylığımı sizinle paylaşmaktan onur duyuyorum.

Lalaşahin Mahallesi ilçemizin en eski ve tarihi mahallesidir. Yeni yapılan 684 TOKİ konutuyla birlikte mahallemiz büyümekte ve gelişmektedir. Bu büyüme ve gelişmeyi kontrollü olarak düzenli hale getirmek zorundayız. Aksi halde kargaşa ve keşmekeşlikle karşı karşıya kalırız.*

Lalaşahin Mahallesini, potansiyelini ve halkımızın gücünü göz önünde bulundurarak, daha yaşanabilir, sürdürülebilir ve gelişmiş bir mahalle haline getirmek için kararlıyım.

Mahallemizin karşı karşıya olduğu sorunları, bu mahallenin bir sakini olarak gayet iyi biliyorum ve bunların üstesinden gelmek için kapsamlı bir eylem planım da hazır. Tüm sakinlerimizin sesini duyurabileceği bir yönetim sunmayı hedefliyorum. Eğitim, sağlık, altyapı ve istihdam gibi temel konularda *yetkili makamlarla iş birliği içinde* çözümler üreterek mahallemizin her kesimine adil bir şekilde hizmet vereceğim.

Dürüstlük, adalet ve şeffaflık temel ilkelerim olacak. Sakinlerimizin güvenini kazanmak ve mahallemizi daha iyi bir yere dönüştürmek için tüm enerjimi ve deneyimlerimi seferber edeceğim. Sizlerin desteğiyle, Lalaşahin Mahallemizi daha güçlü ve refah bir mahalle haline getirmek için çalışacağım.

Görüşlerinize her zaman açık olduğumu ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hareket edeceğimi taahhüt ediyorum. Hep birlikte mahallemizi daha aydınlık bir geleceğe taşıyacağımıza inanıyorum.

*Bu vesile ile mahallemizde muhtarlık yapmış, hizmet etmiş büyüklerimizi sevgi, saygı ve minnetle anıyor, ebediyete intikal etmiş olanları da rahmetle anıyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

425751812 1104693930675249 6502526012014391705 N (1)

Editör: Haber Merkezi