İşletmeciliğini Sabri Yavuz ve Serhat Yavuz’un yaptığı Yavuz Fidancılık: peyzaj projeleri, proje uygulamaları, meyve bahçesi kurulumu, sulama sistemleri alt yapı ve drenaj sistemleri ile bahçelerin daha ferah, konforlu bir yaşam alanı olmasına öncülük ediyor.

Özellikle yaz aylarında bunaltıcı ev havasında durmak istemeyen kişiler, gününün çoğunu bahçelerinde geçirmek istiyor. Yavuz Fidancılık bahçelere uyguladığı şık, göz yormayan, bunaltmayan projelerle kişilerin keyifli vakit geçirmesine yardımcı oluyor.

Yavuz Fidancılık, insanın gerek duyduğu yeşil alanların doğal dengesini bozmayacak şekilde renklendirerek vatandaşlara sağlıklı yaşam alanları sunuyor.

Mustafakemalpaşa’da peyzaj sektörünün önde gelen firması olan Yavuz Fidancılık işletme sahibi Sabri Yavuz konu ile ilgili yaptığı açıklamada:

Peyzaj sektörü Mustafakemalpaşa’da son zamanlarda önem kazanmaya başlayan bir sektör. Biz Yavuz Fidancılık olarak Mustafakemalpaşa’ya 2000 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz.

Her mekana uygun farklı peyzaj projelerini, müşterilerimizin isteğini her zaman ön planda tutarak uyguluyoruz. Projelerimiz, bahçelere estetik ve fonksiyonel değerler katarak, kişilere konforlu yaşam alanları sunuyor. 

Peyzaj proje çizimi, proje uygulamaları, sulama sistemleri, bahçe bakımı, iç ve dış mekan bitkileri, alt yapı ve drenaj sistemleri, meyve bahçesi kurulumu, meyve fidanı satışı gibi alanlarda Mustafakemalpaşa’dan Türkiye’nin pek çok yerine hizmet sunuyoruz.” Dedi.

Yavuz Fidancılık: Yalıntaş Mahallesi, Mustafakemalpaşa Caddesi No:2 / Mustafakemalpaşa/Bursa adresinde her çeşit meyve fidanı ve çiçek satışı yapmakta.

Yavuz Fidancılık iletişim için;

Sabri Yavuz: 0530 380 43 95

Mustafakemalpaşa'da 23 Nisan Coşkusu Mustafakemalpaşa'da 23 Nisan Coşkusu

Serhat Yavuz: 0530 947 97 13

İnstagram: @yavuz_botanik

unnamedunnamed (4)unnamed (1)
 

Editör: Haber Merkezi