Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında voleybol, basketbol ve masa tenisi branşlarında kamu kurumlarının katılımı ile birlikte kurumlar arası, iş birliğini artırmak, insanların bedenen ve ruhen sağlıklı olmalarını sağlamak ve spor yapma alışkanlığını kazandırmak amacıyla 81 il de eş zamanlı olarak düzenleyeceği “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları” projesinin Bursa etabı başvuruları devam ediyor.

Projeye katılmak isteyen kamu kurum ve kuruluşlar için son başvuru tarihi 25 Eylül 2023 Pazar günü olup, başvurular E-Devlet Kapısı - Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirilecek.
Basketbol, masa tenisi ve voleybol branşlarında düzenlenecek olan “Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları” projesinin il seçmeleri ise 26 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün belirlediği spor salonlarında yapılacak. Kamu Spor Oyunları projesinde yer almak isteyen katılımcılar talimat, başvuru formu gibi evraklara da Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi (https://bursa.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/24/1/263598/kamu-spor-oyunlari-basvurulari-basliyor.aspx) adresinde duyurular bölümünden ulaşabilecekler ve E-Devlet Kapısı üzerinden başvuru yapan katılımcılar “Takım Başvuru Formu'nu Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne imzalı şekilde teslim edeceklerdir.

Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'ndan “Kan Bağışı” Kampanyası Ak Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı'ndan “Kan Bağışı” Kampanyası

Editör: Haber Merkezi